Susret počinje u 14:50 sati.
1' Počeo je susret.
2'
Žuti karton dobio je Tino Jukić.
10' Prvih desetak minuta bez prilika, nekako najopasnije je izgledalo kada bi lopta bila ubačena pred gol iz prekida.
18' Prva prilika na susretu i to za domaćina, Vanja Pelko je iskosa primio loptu i opalio iz poluvoleja snažno, ali ipak neprecizno.
22'
Žuti karton dobio je Nino Domazet.
29' Ubačaj Rugaševića u 16 metara i atraktivnop bacanje Bakovića za loptom, ali nije je upio zahvatiti glavom.
31' Odlična obrana Šuškovića! Ubacio je Gonzalez na drugu vratnicu, Baković je pucao glavom, ali odlično je obranio gostujući vratar.
32'
Izmjena! Izlazi Lovro Banovec, ulazi Niko Cindrić.
36' Greda! Odličan udarac Wehrmanna s ruba kaznenog prostora, snažno je opalio, lopta ipak pogađa gredu!
38' Jako dobra lopta za Pelka koji dolazi pred vratara, pokušava ga prebaciti, ali lopta ide preko gola.
39' Vrlo dobar udarac Biljana sa 17 metara, lopta je išla u donji kut, ali Šušković brani.
42' Pokušaj Topića izvana, brani Mandić.
45' Gonzalez je došao pred vratara, prebacio ga, lopta je išla u gol, ali bacio se Brigićč i izbio s gol linije!
45' Dvije minut nadoknade.
45'+2' Kraj prvog dijela, 0:0.
46'
Izmjena! Izlazi Nino Domazet, ulazi Dominik Braun.
46'
Izmjena! Izlazi Ivor Ljubanović, ulazi Ante Matić.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
48' Rugašević je ubacio iz kornera, glavom pokraj gola puca Mustedanagić.
55' Baković puca nakon kornera, ali Mamić spašava u posljednji trenutak.
59'
Izmjena! Izlazi Robin de Jesus Gonzalez Ruiz, ulazi Ivan Aleksić.
59'
Izmjena! Izlazi Vanja Pelko, ulazi Törles Knöll.
60'
Žuti karton dobio je Tomislav Duvnjak.
66'
Izmjena! Izlazi Jordy Hendrik Nicolaus Wehrmann, ulazi Mateo Andačić.
66'
Izmjena! Izlazi Ivan Baković, ulazi Marlon Roos Trujillo.
69' Sjajna prilika za Topića koji je bio sam pred vratarem, pucao s desetak metara, ali pokraj gola.
73' Kazneni udarac, Rugašević je srušio Matića u 16 metara.
74'
GOL! 0:1! Najstrožu kaznu realizirao je Mateo Topić.
74' Topić vara Mandića, lopta je u mreži!
78'
Izmjena! Izlazi Dario Rugašević, ulazi Kristijan Čabrajić.
78'
Izmjena! Izlazi David Kovačić, ulazi Karlo Perić.
86' Izvrsna prilika za goste, Sušak je dsobio loptu u 16 metara, pucao iskosa, ali Mandić sjajno nogom brani.
90' Pet minuta nadoknade.
90'
Žuti karton dobio je Ante Matić.
90'+4'
Izmjena! Izlazi Mirko Sušak, ulazi Lovro Lazar.
90'+5'
Žuti karton dobio je Toni Šušković.
90'+6' Kraj u Vukovaru, gosti odnose pobjedu 1:0.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!