SuperSport HNL, 33. kolo, 04.05.2024, 17:00 h, Gradski stadion u Koprivnici
Suci: Zdenko Lovrić, Ivan Janić, Deni Grofelnik; 4. sudac: Oliver Romić
4:1(1:1) Gorica
Nikola Vujnović 41'
Gorica
Susret počinje u 17:00 sati.
1' Kreće utakmica u Koprivnici.
2' Intervencija Banića na početku, Mioč je tražio Štrkalja, ali vratar Gorice uhvatio je loptu na vrhu peterca.
10' Udarac Mitrovića izvana, ali otišlo je kraj gola.
14' Ambiciozan doalazak gostiju pred gol Slaven Belupa, Rukavina je poslao loptu kroz peterac, ali uhvatio je Sušak.
20' Žestok sudar Banića i Đekića, traži se i hitna pomoć!
21' Banić je koljenom u glavu pogodio Đekića, igrač Gorice ostao je ležati.
24' Đekić je izveden s terena, nadamo se da će sve proći dobro.
25'
Izmjena! Izlazi Đuro Giulio Đekić, ulazi Valentino Majstorović.
29' Udarac Mitrovića u bliži kut, ali preslabo za Suška.
34' Velika greška u obrani Slaven Belupa. Božić je pogrešno dodao, Rukavina se izborio za udarac kraj vratara Slaven Belupa, ali Sušak je odlično intervenirao.
39' Volej Solde s 11 metara, ali Štefulj je blokirao!
40' Mitrović je ušao u priliku i uspio skrenuti loptu prema golu, ali je malo ispred gol linije uhvatio Sušak!
41'
GOL! Slaven Belupo - Gorica 0:1
Mrežu je zatresao Nikola Vujnović. Asistent je Filip Mrzljak.
41'

Zasluženo vodstvo Gorice! Sjajna dugačka lopta Mrzljaka i odlično primanje Vujnovića koji šalje loptu ispod Suška za 0:1!

44'
GOL! Slaven Belupo - Gorica 1:1
Mrežu je zatresao Benedik Mioč. Asistent je Tomislav Štrkalj.
44'

Odmah izjednačenje, sjajan udarac vanjskom Mioča za 1:1

45' Sedam minuta nadoknade.
45'+4' Sušak brani odličan udarac glavom Vujnovića!
45'+8' Kraj prvog dijela.
46' Đekić je stabilno u bolnici, čeka snimanje i svjestan je svega. Istaknuo je to Ivan Ljubić u prijenosu MaxSporta.
46'
Izmjena! Izlazi Robert Murić, ulazi Samuel Bakia Nongoh.
46'
Izmjena! Izlazi Abdu Lumala, ulazi Mihail Caimacov.
46' Krenulo je drugo poluvrijeme.
52' Majstorović je solidno povukao prema naprijed i odigrao za Rukavinu, no nije uspio skrenuti loptu najbolje prema golu.
61' Nema konkretnijih pokušaja u zadnje vrijeme.
65'
Izmjena! Izlazi Ivan Borna Jelić Balta, ulazi Michael Agbekpornu.
67' Štrkalj je povukao prema golu Gorice, ali netom prije udarca dobro je uklizao Maloča.
69'
GOL! Slaven Belupo - Gorica 2:1
Mrežu je zatresao Tomislav Božić.
69'

Ubačaj iz kornera, Abekpornu je pucao glavom i pogodio gredu, a lopta se odbila do Božića koji je lako skreće u mrežu s dva metra!

71'
Izmjena! Izlazi Gabriel Rukavina, ulazi Ante Matej Jurić.
71'
Izmjena! Izlazi Marko Soldo, ulazi Andrej Lazarov.
75' Caimacov je pao u kaznenom prostoru i traži penal, Lovrić odmahuje rukom.
76' Ide se gledati snimka.
79' Ipak penal!
80'
GOL! 3:1! Najstrožu kaznu realizirao je Benedik Mioč.
81'
Izmjena! Izlazi Samuel Bakia Nongoh, ulazi Patrik Marić.
83' Velika šansa za Goricu, Ante Matej Jurić je u prilici, ali obranio je Sušak! Iz velike blizine obrana golmana Slaven Belupa!
86'
Izmjena! Izlazi Jurica Pršir, ulazi Sekou Matar Sagna.
86'
Izmjena! Izlazi Nikola Vujnović, ulazi Luka Vrzić.
90'
Izmjena! Izlazi Tomislav Božić, ulazi Marco Boras.
90' Pet minuta nadoknade.
90'+2'
Žuti karton dobio je Mario Matković.
90'+5'
GOL! Slaven Belupo - Gorica 4:1
Mrežu je zatresao Patrik Marić.
90'+5'

Kadet Slaven Belupa Patrik Marić zatresao je mrežu u finišu utakmice za svoj prvi seniorski gol!

90'+6' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!