Nastavlja se sjajna golgeterska forma Marina Ljubičića!

Petar Jenjić • nedjelja, 05.05.2024.

Mladi hrvatski napadač Marin Ljubičić postigao je nova dva pogotka za svoj LASK koji je danas slavio na gostovanju kod Austrije Klagenfurt s 0:2...

Austrijska Bundesliga bliži se kraju, a forma Marina Ljubičić sve je bolja i bolja. Danas je predvodio LASK do nove pobjede, ovoga puta na gostovanju kod Austrije Klagenfurt rezultatom 0:2.

Igraj na austrijsku Bundesligu na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

LASK je došao do vodstva u 21. minuti susreta kada je Marin Ljubičić poentirao na asistenciju Mosesa Usora. Hrvatski napadač poentirao je ljevicom u donji desni kut, a vodstvom 0:1 otišlo se na poluvrijeme.

U 48. minuti LASK je podebljao prednost, ovoga puta Sascha Horvath namjestio je loptu Ljubičiću koji postiže svoj novi pogodak. Odlična forma hrvatskog napadača se nastavlja.

Ljubičić je nakon povratka s reprezentativne akcije U-21 reprezentacije, kada je postigao dva pogotka, zabio hat-trick protiv Red Bull Salzurga, u prošlom kolu dva gola protiv Rapida, a danas i ponovno dva.

Ukupno je na 14 pogodaka ove sezone u svim natjecanjima. Danas je krenuo u prvoj postavi i igrao do 86. minute.