Nakon kadeta i pioniri Hajduka su osvojili trofej kupa

Mario Borko • srijeda, 08.05.2024.

Finale pionirskog kupa donijelo je derbi Dinama i Hajduka, bolji su bili Splićani koji su slavili s 1:0 i tako Bijelima donijeli drugi trofej dana...

Na ŠC Rudeš danas su na rasporedu finala Hrvatskog nogometnog kupa za mlađe kategorije. Nakon što su najprije kadeti Hajduka u finalu, poslije boljeg izvođenja jedanaesteraca, pobijedili Lokomotivu, isto je za nogom pošlo i kadetima.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Mladi hajdukovci bili su bolji od najvećih rivala dinamovaca i s 1:0 osvojili trofej pobjednika Kupa u pionirskoj konkurenciji.

U finalu koje se igralo dva puta pod 35 minuta, terensku su inicijativu i više prilika imali pioniri Dinama, ali pogodak Marina Modrića iz 13. minute bio je dovoljan za pobjedu Bijelih.

Osmi strijelca kod Hajduka se istaknuo i vratar Roko Burger koji je zaključao svoj gol i onemogućio Modrima da pronađu put do mreže.

Splitski pioniri tako su obranili naslov pobjednika kupa iz prošle sezone.