Tihomir Novak

Toni Vučković
Matija Đulvat
Susret počinje u 20:15 sati.
 Nakon što su u Zagrebu Olmissum i Futsal Dinamo uzeli po pobjedu, serija se seli u Omiš gdje će domaći Olmissum pokušati potvrditi break iz Doma sportova.
1' Počeo je susret.
2' Sjajna reakcija Postružina koji je obranio odličnu šansu Jurline, nmadmudrio je već Piplicu, ali odlično je reagirao Postružin.
5'
GOL! Olmissum - Futsal Dinamo 1:0
Mrežu je zatresao Josip Kolobarić.
5' Hrstić je odradio najveći dio posla, sjajno je prošao i pronašao na drugoj stativi samog Kolobarića, a on ima lagan posao.
8' Sjajna prilika za Sekulića, bio je sam pred Piplicom, ali on nogom nekako skreće loptu koja ne ulazi u mrežu.
10' Bolje izgleda Olmissum zasad, nižu se situacije koje su obećavajuće, domaćin lakoćom pronalazi način kako doći pred peterac gostiju.
13' Futsal Dinamo prijeti preko Tihomira Novaka koji dobro puca, ali Rozga je spreman na to.
16' Malo se Futsal Dinamo stabilizirao u fazi obrane i teže domaćin dolazi do udaraca nego što je bilo u prvih desetak minuta.
18' Olmissum jako dobro zatvara Dinamove pivote, nisu dosad previše napravili.
19'
GOL! Olmissum - Futsal Dinamo 2:0
Mrežu je zatresao Iiro Olavi Vanha.
19' 2:0 Vanha! Pobjegao je Finac Postružinu, Prgomet je zatvarao dodavanje, a Finac se odlučio iskosa na udarac i pogodio!
20' Kraj prvog dijela 2:0.
21' Počelo je drugo poluvrijeme.
23' Bolji ulazak Futsal Dinama u drugo poluvrijeme.
24' Spašava Rozga, jako dobra akcija Futsal Dinama, na kraju je Čeklol probao progurati loptu u mrežu, ali Rozga je odlično obranio.
29' Sve je manje vremena za goste, Olmissum znalački održava vodstvo, povremeno i prijeti, a gosti nikako ne mogu svladati sjajnog Rozgu. Vratar Olmissuma posljednji gol primio je još u prvoj utakmici finala.
34' Futsal Dinmamo prelazi na golmana igrača odmah nakon time outa.
35'
GOL! Olmissum - Futsal Dinamo 3:0
Mrežu je zatresao Duje Kustura.
35' Odmah je Dinamo pšrimio pogodak bez vratara, Kustura je iskoristio prazan gol i zabio za 3:0!
36'
GOL! Olmissum - Futsal Dinamo 4:0
Mrežu je zatresao Jakov Hrstić.
36' Ništa Dinamu dobrog nije donio rizik, Hrstić podiže na 4:0, bio je sam pred Čekolom i lako zabio.
38'
GOL! Olmissum - Futsal Dinamo 5:0
Mrežu je zatresao Josip Jurlina.
38'
GOL! Olmissum - Futsal Dinamo 6:0
38' Potpuno potonuće Futsal Dinama, još dva pogotka Olmissuma protiv golmana igrača i bijeg na opgromnih 6:0!
40' Kraj u Omišu, Futsal Dinamo je visoko poražen, Olmissum ima 2-1 u finalnoj seriji.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!