SuperSport HNL, 34. kolo, 12.05.2024, 17:00 h, Stadion u Kranjčevićevoj
Suci: Mario Zebec (Varaždin), Jerko Crnčić (Vrbovec), Dominik Benković (Zaprešić)
2:1(0:1) Slaven Belupo
Tomislav Štrkalj 35'
Slaven Belupo
Susret počinje u 17:00 sati.
 Važna utakmica je pred igračima Lokomotive. Dočekuju na svom travnjaku Slaven Belupo i traže pobjedu s kojom bi se posve približili Osijeku na ljestvici.
1' Počeo je susret.
6' Zaprijetili su Farmaceuti, odlično je Šakota gurnuo loptu za Boseca, ali Čavlina to čita i ipak dolazi prije do lopte.
11' Ubačaj Goričana, Mersinaj je probao glavom, ali lopta ide pokraj gola.
13' Velika prilika za goste, Agbekpornu je pronašao Šutu koji dolazi pred Čavlinu, ali puca loše, preko gola.
25' Izbalansirala se igra u Kranjčevićevoj, Lokomotiva sada pokušava nešto više, traži prolaz prema golu, ali Slaven zasad dobro stoji na terenu.
35'
GOL! Lokomotiva - Slaven Belupo 0:1
Mrežu je zatresao Tomislav Štrkalj. Asistent je Mihail Caimacov.
35' Velika pogreška Čavline i Slaven Belupo vodi 1:0! Čavlina je ispucavao loptu i pogodio Caimacova na nekih 22-23 metra, od njega se lopta odbija do Štrkalja koji odmah pogađa praznu mrežu!
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Koliko loših reakcija u obrani Lokomotive, Šuto se uspio izboriti za loptu, pronašao je Šakotu koji iz čiste situacije puca preko gola.
45'+2' Kraj prvog dijela, 0:1.
46'
Izmjena! Izlazi Ivan Canjuga, ulazi Art Smakaj.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
50' Prvi opasan pokušaj Lokosa, Mersinaj je opalio s 20 metara, snažno, ali pokraj gola.
58'
Žuti karton dobio je Michael Agbekpornu.
59' Sjajna obrana Čovića! Čop je opalio iz slobodnog udarca u rašlje, Čović brani, na odbijenu loptu došao je Šotiček koji puca pokraj gola!
65'
Izmjena! Izlazi Ante Šuto, ulazi Ivan Borna Jelić Balta.
67'
Žuti karton dobio je Marin Leovac.
70'
GOL! Lokomotiva - Slaven Belupo 1:1
Mrežu je zatresao Duje Čop.
70' Lokomotiva poravnava! Goričan je prvi pucao s desetak metara, Čović je odbio taj pokušaj, ali do Duje Čopa koji bez problema zabija za 1:1!
72'
Izmjena! Izlazi Robert Mudražija, ulazi Ivan Kukavica.
72'
Izmjena! Izlazi Marin Šotiček, ulazi Lirim Kastrati.
72'
Žuti karton dobio je Antonio Bosec.
73' Kazneni udarac za Lokomotivu! Božić je srušio Kukavicu!
75'
GOL! 2:1! Najstrožu kaznu realizirao je Duje Čop.
75' Potpuni preokret Lokosa, Čop pogađa iz kaznenog udarca!
79'
Izmjena! Izlazi Matej Šakota, ulazi Abdu Lumala.
79'
Izmjena! Izlazi Mihail Caimacov, ulazi Adrian Liber.
79'
Izmjena! Izlazi Michael Agbekpornu, ulazi Samuel Bakia Nongoh.
84'
Izmjena! Izlazi Daniel Štefulj, ulazi Adriano Jagušić.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+1' Lokosi se sada očajnički brane, Slaven pokušava izbjeći poraz. Pokušao je s ruba kaznenog prostora Štrkalj, obranio je Čavlina.
90'+4' Lepinjica s desetak metara, ali ravno u Čavlinu.
90'+5' Kraj u Kranjčevićevoj, 2:1!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!