4'
GOL! Istra 1961 - Hajduk 1:0
Mrežu je zatresao Salim Fago Lawal. Asistent je Emmanuel Ekong.
4'

Prvi udarac na utakmici i odmah pogodak! Ekong je napravio velik posao i poslao loptu za Lawala koji udarcem s 15 metara u daljnji kut matira Buljana!

10'

Drugi udarac i drugi pogodak za Istru! Odlična lopta za Lawala koji je sam izašao pred Buljana i ponovno ga svladao!

11' Provjerava se neka situacija.
12'

Ipak ništa od gola, zaleđe!

15' Brekalo je krenuo sam na gol, iako je mogao proigrati Trajkovskog. Udarac je završio u bloku i otišao u korner.
20'

Prva šansa za Hajduk! Udarac Trajkovskog iskosa s ruba 16 metara, Majkić je obranio. Na odbijancu je bio Moufi, ali od bloka odlazi u korner!

22' Velika šansa za Istru preko Fileta, ali Buljan brani!
27' Jako dobar udarac Fileta u prvi kut, ali odlazi kraj gola!
28' Trajkovski za Brekala koji lijepo prolazi i šutira iskosa s 12-13 metara, ali Majkić brani!
29' Brekalo sada gađa suprotni kut, ali nije bilo dobro.
31' Odličan udarac Krovinovića pod gredu, dobra obrana Majkića!
34' Dva igrača Istre ostala su ležati, igrači Hajduka nastavili su igru. Nije se to svidjelo Paolu Tramezzaniju koji je potpuno poludio prema klupi gostiju. Crveni karton za trenera Istre, žuti za trenera Hajduka!
34'
Crveni, isključujući karton dobio je Paolo Tramezzani.
35'
Žuti karton dobio je Jure Ivanković.
39'
Žuti karton dobio je Slavko Blagojević.
42'
GOL! Istra 1961 - Hajduk 1:1
Mrežu je zatresao Ivan Perišić. Asistent je Ismael Diallo.
42'

Ivan Perišić dolazi do prvijenca za Hajduk! Sjajan pogodak, Diallo je vratio glavom loptu, a hrvatski reprezentativac odmah iz voleja neobranjivo pogodio!

45' Četiri minute nadoknade.
45'+4'
Žuti karton dobio je Ante Majstorović.
45'+4'
Žuti karton dobio je Fahd Moufi.
45'+5' Dobar napad domaćih, uigrana akcija. Pucao je Marešić s 12 metara, ali otišlo je malo kraj stative. Kraj prvog poluvremena.
46' Kreće drugo poluvrijeme.
53'
Žuti karton dobio je Ivan Ćalušić.
58' Dobra kombinacija Brekala i Moufija, ali od bloka odlazi u korner!
60'
Izmjena! Izlazi Salim Fago Lawal, ulazi Mateo Lisica.
62'
Izmjena! Izlazi Ivan Perišić, ulazi Vadis Odjidja-Ofoe.
63' Udarac Sigura izvana preko gola.
65' Udarac Brekala odlazi kraj lijeve stative.
68'
Izmjena! Izlazi Ville Koski, ulazi Luka Hujber.
68'
Izmjena! Izlazi Elias Zaian Filet, ulazi Matej Vuk.
71'
Žuti karton dobio je Niko Kristijan Sigur.
77'
Izmjena! Izlazi Ivan Ćalušić, ulazi Antonio Maurić.
78'
Izmjena! Izlazi Emmanuel Ekong, ulazi Mario Čuić.
78'
Izmjena! Izlazi Aleksandar Trajkovski, ulazi Filip Čuić.
78'
Izmjena! Izlazi Niko Kristijan Sigur, ulazi Bruno Durdov.
79'

Hajduk je poveo 2:1 preko Uremovića, ali pogodak je poništen zbog igranja rukom.

80'
Žuti karton dobio je Filip Čuić.
89'
Izmjena! Izlazi Rokas Pukštas, ulazi Luka Jurak.
90' Sedam minuta nadoknade.
90'+3' Kombinacija Vuka i Lisice, ali prošlo je od bloka malo kraj stative! Nakon toga centaršut i udarac glavom, ali ravno u Buljana.
90'+4' Udarac Krovinovića ide kraj gola.
90'+6' Odličan udarac Filipa Čuića, ali Majkić je obranio.
90'+7' Blok u zadnji trenutak Devetaka!
90'+8' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!