SuperSport Hrvatski kup, Finale, 15.05.2024, 19:00 h, Stadion u Maksimiru
Suci: Dario Bel (Osijek), Kristijan Novosel (Gat), Kruno Šarić (Županja), Jakov Titlić (Potravlje)
Dinamo
0:0(0:0) Rijeka
Rijeka
Susret počinje u 19:00 sati.
 Nakon što su odlučivali o prvaku Hrvatske, Dinamo i Rijeka danas odrađuju prvo poluvrijeme finalnog sraza u SuperSport Hrvatskom kupu. S obzirom da se igra na dvije utakmice i da vrijedi pravilo gola u gostima, svaki pogodak bit će od posebne važnosti.
1' Počeo je susret.
2' Nije se dugo čekalo na prvi konkretniji udarac, s nekih 20 metara opalio je Arber Hoxha, ali Zlomislić dobro brani.
5' Prvi udarac imaju i Riječani, nakon kornera glavom je pucao Mitrović, ali preko gola.
15' Ravnopravan početak susreta, još nema onih velikih prilika, ali igra se dobro.
18' Greda! Hoxha je uzeo loptu Pašaliću i onda opalio s 22-23 metra, ali lopta pogađa gredu!
29' Kišica u Maksimiru učinila je i travnjak malo klizavijim pa smo dosad vidjeli i neka proklizavanja koja nisu baš uobičajena.
40' Bliži se kraj prvog poluvremena, prilika malo, obje momčadi igraju opreznije, nitkjo ne želi nekakvom pogreškom stvoriti si probleme.
45' Kraj prvog dijela, 0:0.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
53'
Izmjena! Izlazi Franjo Ivanović, ulazi Mirko Marić.
55' Pašalić je vukao napad, dobro je prošao kroz obranu, ali završnica nije bila dobra, izgubio je korak i bio je to lagan posao za Nevistića.
57'
Izmjena! Izlazi Dario Špikić, ulazi Takuro Kaneko.
58' Riječani su uspjeli malo prebaciti igru pred Dinamov kazneni prostor, pucao je Selahi izvana, ali nije bilo opasno.
59' Vratnica! Odličan udarac Fruka izvana prema suprotnom kutu, ali vratnica spašava Dinamo!
63'
Izmjena! Izlazi Petar Sučić, ulazi Arijan Ademi.
63'
Izmjena! Izlazi Arber Hoxha, ulazi Gabriel Vidović.
65' Baturina je povukao loptu i opalio s 20 metara, lopta je išla nisko, ali brani Zlomislić.
66'
Žuti karton dobio je Bruno Goda.
77'
Izmjena! Izlazi Toni Fruk, ulazi Niko Janković.
77'
Izmjena! Izlazi Marco Pašalić, ulazi Danilo Veiga.
83' Tek toliko za statistiku jedan udarac prema golu, Ademi glavom, Zlomislić lako brani.
86'
Izmjena! Izlazi Marko Pjaca, ulazi Dejan Petrovič.
87' Kiša na Maksimiru sada poprilično pada, a Dinamo je trenutno bez Pierre-Gabriela koji je ozlijeđen.
90'
Izmjena! Izlazi Bruno Petković, ulazi Sandro Kulenović.
90'
Izmjena! Izlazi Martin Baturina, ulazi Marko Rog.
90' Tri minute nadoknade.
90'+3' Kraj na Maksimiru, 0:0.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!