SuperSport HMNL, doigravanje, Finale, 17.05.2024, 20:15 h, Zagreb, Dom Dražena Petrovića

Susret počinje u 20:15 sati.
1' Počeo je susret.
2'
GOL! Futsal Dinamo - Olmissum 1:0
Mrežu je zatresao Tihomir Novak.
2' Sjajan ulazak u utakmicu domaćina, nakon minutu i pol Čekol pronalazi Tihomira Novaka koji je sam pred Rozgom i lijepo ga vara te pogađa za 1:0!
5' Zonjić iskosa probava iz okreta, ali brani vratar Rozga.
7'
GOL! Futsal Dinamo - Olmissum 2:0
Mrežu je zatresao Mihovil Prgomet.
7' Riskirali su Omišani i Dinamo ih je kaznio, loptu je izgubio pred svojim šestercem Jurlina, uzeo ju je Prgomet i pogodio praznu mrežu!
9' Mužar je bio u dobroj prilici, ali nije bio precizan. Time out Despotović.
10' Lijep prodor Perića, pucao je posve iskosa, ali pogodio vanjski dio mreže.
11' Odlična obrana Rozge, Perić je bio pred njim, pa odmah prijeti i Gudasić, Rozga ponovno brani.
12' Filip Novak iz slobodnog udarca snažno u donji kut, Rozga brani.
14' Zonjić je bio u kontri, došao je do šesterca, pucao, ali je dobro izblokiran.
15' Igranje rukom Prgometa i slobodnjak za Olmissum, Jurlina je pronašao Sekulića koji puca, ali i ovdje odlično reagira Dinamova obrana.
18' Dobra obrana Rozge, Tihomir Novak je povukao napad i pucao s 8-9 metara, vratar Olmissuma dobro brani.
20' Najbolja prilika Olmissuma dosad, Sekulić se sjajno izborio za prostor i onda snažno opalio, ali pokraj gola, 43 sekunde do velikog odmora.
20' Kraj prvog dijela, 2:0 vodi bolji domaćin.
21' Počelo je drugo poluvrijeme.
25' Odličan udarac Prgometa iz voleja, nakon kornera opalio je iz prve vrlo malo pokraj vratnice.
27' Gudasić vratnica! Odličan udarac iskosa, snažno u prvi kut gore, lopta neće u gol.
28'
GOL! Futsal Dinamo - Olmissum 3:0
Mrežu je zatresao Kristijan Postružin.
28' Loše dodavanje Rozge, loptu je presjekao Postružin i pogodio praznu mrežu za 3:0!
28'
Žuti karton dobio je Jakov Hrstić.
30'
Žuti karton dobio je Luka Perić.
34'
GOL! Futsal Dinamo - Olmissum 3:1
Mrežu je zatresao Iiro Olavi Vanha.
34' Olmissum smanjuje! Igraju gosti s igračem vratarom, a tog igrača više u polju iskoristio je Vanha koji se prikrao iza obrane i odbijanac pospremio u mrežu!
36' Perić leži na parketu i ukazuje mu se pomoć.
40' Ušli smo u posljednju minutu.
40' Kraj, Futsal Dinamo obranio je naslov prvaka Hrvatske!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!