66'

Mario Rac
Susret počinje u 14:50 sati.
1' Kreće utakmica.
5' Korov je izbacio Brigića i puca iskosa, no Braun je to blokirao i odbio u korner.
15'
GOL! Zrinski - Sesvete 1:0
Mrežu je zatresao Dominik Dogan.
15' Zrinski vodi 1:0! Velika pogreška Sesvećana, neoprezan je bio Duvnjak koji je dobio loptu pred kaznenim prostorom, lakoćom ju je oduzeo Stranput i odmah proigrao Dogana koji prolazi vratara i zabija u praznu mrežu!
21' Sjajna prilika za Dogana! Odlična lopta s lijeve strane, Dogan puca glavom, vratar odlazi u krivu stranu, ali lopta ide malo pored vratnice.
28' Ponovno su centimetri dijelili Zrinski od pogotka, nakon kornera glavom je pucao Patrick Stanić, ali lopta ide malo pokraj vratnice.
35' Dosta bolji Zrinski, Sesvećani u drugom dijelu sezone ne briljiraju.
39' Pokušao je sada izvana Stranput, ali pucao je dosta pokraj gola.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+2' Kraj prvog dijela, 1:0.
46'
Izmjena! Izlazi Ante Matić, ulazi Karlo Perić.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
49' Prvi pokušaj u drugom dijelu, Miran Horvat pucao je iskosa s desetak metara, ali neprecizno.
53'
Žuti karton dobio je Domagoj Stranput.
54'
Žuti karton dobio je Mateo Topić.
56' Napad domaćina i lopta za Dogana u 16 metara, on puca iskosa, ali brani vratar Šušković.
59'
Izmjena! Izlazi Petar Korov, ulazi Ivijan Svržnjak.
62' Dobra prilika za Sesvete, Topić je promašio loptu u dobroj poziciji, ona dolazi do Perića koji puca visoko preko gola.
66'
Izmjena! Izlazi Marin Brigić, ulazi Filip Dujmović.
70'
Izmjena! Izlazi Domagoj Stranput, ulazi Domagoj Jelavić.
75'
Žuti karton dobio je Oliver Petrak.
80' Opasan udarac Dujmovića, lopta od bloka ide pokraj gola.
81' Najbolja prilika za Sesvete, nakon kornera glavom puca Kulenović, bio je potpuno sam na 9-10 metara, ali lopta ide u Stanića.
82'
Žuti karton dobio je Miran Horvat.
84'
Žuti karton dobio je Tin Kulenović.
86'
Izmjena! Izlazi Gabriel Eskinja, ulazi Marijan Oršulić.
86'
Izmjena! Izlazi Amar Pekarić, ulazi Patrick Pejić.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+5'
Žuti karton dobio je Karlo Perić.
90'+6' Kraj u Osijeku i nova pobjeda Zrinskog!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!