SuperSport HNL, 35. kolo, 18.05.2024, 19:00 h, Stadion u Kranjčevićevoj
Suci: Mateo Erceg (Pristeg), Anto Marić (Zagreb), Deni Grofelnik (Valpovo)
Duje Čop 3', 45'+1'
Mateo Marić 24'
Lokomotiva
Susret počinje u 19:00 sati.
 U susretu 35. kola SuperSport HNL-a Lokomotiva gostuje kod posljednjeplasiranog Rudeša i traži sva tri boda. Pobjeda u ovom susretu Lokose barem privremeno dovodi na četvrto mjesto.
1' Počeo je susret.
3'
GOL! Rudeš - Lokomotiva 0:1
Mrežu je zatresao Duje Čop. Asistent je Robert Mudražija.
3' Samo tri minute izdržao je Rudeš, Lokomotiva je povela nakon krasne akcije. Dupli pas odigrali su Mudražija i Marić, Mudražija jer pronašao iz prve Čopa koji podmeće nogu i zabija za vodstvo.
5' Nova velika prilika, Goričan je ubacio na drugu stranu za Mudražiju kloji puca iz prve iz voleja, ali Marković brani.
7' Odličan udarac Goričana iz prekida s 19-20 metara, lopta prolazi uz samu vratnicu i pogađa vanjski dio mreže.
8' Odličan ulazak u utakmicu gostiju, već pogodak i dvije jako opasne situacije, Rudeš se očajnički brani.
20' Nakon odličnog ulaska u utakmicu Lokosa, malo se primirla situacija, glavom je sada pucao Smakaj, ali preko gola. Rudeš je uspio malo odbaciti Lokose od svog gola.
22' Čop još jedan pokušaj, ali pokraj gola.
24'
GOL! Rudeš - Lokomotiva 0:2
Mrežu je zatresao Mateo Marić. Asistent je Duje Čop.
24' 2:0 za Lokomotivu! Goričan je odlično ubacio s lijeve strane na drugu vratnicu za Čopa koji je odlično uočio u sredini Marića, a on lakoćom zabija za 2:0.
36' Sjajna obrana Markovića! Šotiček je pucao s desetak metara, ali vratar Rudeša odlično je pročitao njegov pokušaj.
45' Minuta nadoknade.
45'+1'
GOL! Rudeš - Lokomotiva 0:3
Mrežu je zatresao Duje Čop. Asistent je Marko Vranjković.
45'+1' Lokomotiva vodi 3:0! Lopta prebačena ponovno na drugu vratnicu gdje je Vranjković koji je šalje u sredinu, a tamo je sam Duje Čop i zabija za 3:0!
45'+2' Kraj prvog dijela, 3:0 za Lokose.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
46'
Izmjena! Izlazi Aboubacar Camara, ulazi Vinko Petković.
46'
Izmjena! Izlazi Marin Kuzmanić, ulazi Lukas Magđinski.
48'
Žuti karton dobio je Marin Šotiček.
50' Rudeš je došao do pogotka, ali pokazano je zaleđe. Korač je dobio loptu u prostor i lijepo je prebacio Čavlinu, međutim podignuta je zastavica.
50'
GOL! Rudeš - Lokomotiva 1:3
Mrežu je zatresao Duje Korač.
51' Ipak je gol priznat, zaleđe ipak nije bilo i Rudeš smanjuje zaostatak!
52'
Izmjena! Izlazi Silvio Goričan, ulazi Ivan Canjuga.
60' Puno bolji Rudeš u nastavku susreta, Lokomotiva nema toliko prilika kao u prvom dijelu.
69'
Izmjena! Izlazi Vigo Vujanić, ulazi Vanja Šare.
73'
Izmjena! Izlazi Marin Šotiček, ulazi Lirim Kastrati.
75'
Izmjena! Izlazi Aleksa Latković, ulazi Roko Brajković.
75'
Izmjena! Izlazi Duje Korač, ulazi Sabur Ali.
80' Kazneni udarac za Lokomotivu. Šare je nepotrebno srušio Mudražiju kojem se ukazuje pomoć.
82' Čop puca prema donjem kutu, ali Marković brani! Loše izveden kazneni udarac.
87'
GOL! Rudeš - Lokomotiva 2:3
Mrežu je zatresao Tomislav Mrčela. Asistent je Fran Topić.
87' Rudeš smanjuje zaostatak, 2:3! Odlično je ubacio Topić iz kornera, u skoku je bio Mrčela i glavom poslao loptu u mrežu!
90' Odlična prilika za Ćorića koji iskosa pokušava, ali Čavlina odlično brani.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+1'
Izmjena! Izlazi Robert Mudražija, ulazi Ivan Kukavica.
90'+4'
GOL! Rudeš - Lokomotiva 3:3
Mrežu je zatresao Vanja Šare.
90'+4' Kakva završnica, Vanja Šare je nakon odbijanja lopte opalio s nekih 18 metara i pogodio za 3:3!
90'+6' Briljantna obrana Markovića, Marić je pucao, vratar Rudeša skida!
90'+7' Opsada gola Rudeša, pokraj gola puca Bubanja!.
90'+8' Kraj, Rudeš se vratio na 3:3!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!