Marko Novoselac
Susret počinje u 14:50 sati.
 Nakon što je Zrinski slavio u Gradskom vrtu protiv Sesveta, Šibenčani moraju do sva tri boda na svom terenu protiv Vukovara kako bi zadržati isti razmak s trtenutnim liderom.
1' Počeo je susret.
2' Prva prilika za Vukovar, nakon ubačaja s lijeve strane Baković je pucao glavom, no lopta ide pokraj gola.
10'
GOL! Šibenik - Vukovar '91 0:1
Mrežu je zatresao Mario Tadić. Asistent je Dario Rugašević.
10' Vukovar vodi 1:0! Rugašević je ubacio iz kornera na drugu vratnicu gdje je u skoku Tadić i gloavom šalje loptu u mrežu.
16' Još jedan dosta neugodan ubačaj Vukovaraca, Tabinas je nabacio s desne strane, malo previsoko za Bakovića.
21' Odlična prilika Božića koji puca s desetak metara, ali Mandić nogom odbija.
26'
Izmjena! Izlazi Ivan Božić, ulazi David Toševski.
26' Loša vijest za Marija Carevića, osim što gubi, ostao je i bez prvog napadača.
29'
Žuti karton dobio je Iker Pozo.
30' Slobodnjak za Vukovar na 17 metara, pucao je Gonzalez, ali vrlo visoko i preko gol.
31'
Žuti karton dobio je Mario Tadić.
31'
Žuti karton dobio je David Toševski.
41' Sjajna obrana Mandića! Toševski je pucao glavom, lopta je išla u donji kut, ali vratar gostiju skreće u korner. Nakon kornera Majića lopta je išla izravno u gol, no Mandić i to brani.
45' Tražili su Šibenčani kazneni udarac, dosuđen je faul Toševskom.
45' Četiri minute nadoknade.
45'+5' Kraj prvog dijela, 0:1.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
46'
Izmjena! Izlazi Joseph Iyendjock, ulazi Bruno Brajković.
57'
GOL! Šibenik - Vukovar '91 1:1
Mrežu je zatresao Toni Kolega.
57' Šibenik poravnava! Toni Kolega ih vraća u utakmicu, primio je loptu na nekih 25 metara, krenuo prema kaznenom prostoru, lako se riješio braniča i onda pucao s 15 metara u donji kut!
62'
Izmjena! Izlazi Ivan Baković, ulazi Noel Đurković.
62'
Izmjena! Izlazi Kristijan Čabrajić, ulazi Niko Garić.
62'
Izmjena! Izlazi Paul Bismarck Tabinas, ulazi Ibrahima Sory Berete.
68'
Izmjena! Izlazi Ivan Delić, ulazi Ivan Laća.
70'
Izmjena! Izlazi Mateo Andačić, ulazi Emin Spahić.
72' Šibenčanima je ostalo još 20-ak minuta za pogodak, ali nisu se gosti zabunkerirali već i oni pokušavaju doći do tri boda.
74' Uvijek opasni Majić dao je loptu u sredinu za Toševskog, ali on nije dobro zahvatio loptu i nema opasnosti za Mandića.
75'
Žuti karton dobio je Tino Jukić.
79'
Žuti karton dobio je Ibrahima Sory Berete.
79'
Izmjena! Izlazi Duje Dujmović, ulazi Josip Gačić.
80'
GOL! Šibenik - Vukovar '91 2:1
Mrežu je zatresao David Toševski.
80' Šibenik dolazi do preokreta! Toševski je dobio loptu u 16 metara, odbijanac je došao do njega, on se rješava braniča i krasno zabija u prvi kut!
85'
Izmjena! Izlazi Karlo Bungić, ulazi Vincent Zaruba.
88'
Žuti karton dobio je Roberto Punčec.
90' Tri minute nadoknade.
90'+4' Kraj susreta, Šibenčani slave 2:1.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!