Ostali sportovi

Hrvatske odbojkašice do odlične pobjede protiv Slovačke

Petar Jenjić • nedjelja, 19.05.2024.

Hrvatska ženska odbojkaška reprezentacija stigla je do prve pobjede u Zlatnoj ligi. Danas je s 3:0 u setovima bila bolja od Slovačke...

Nakon 3:0 poraza od Azerbajdžana, hrvatska ženska odbojkaška reprezentacija stigla je do prve pobjede u Zlatnoj ligi, u dvoboju protiv Slovačke.

Igraj na odbojkaške utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Hrvatska je slavila bez izgubljenog seta, iako su Slovakinje prijetile u određenim trenucima susreta, posebno u prvom setu. Međutim, susret je uspješno zaključen u hrvatsku korist.

Sve do 21:21 u prvom setu prednost je prelazila s jedne na drugu stranu, ali tada je Hrvatska povezala četiri poena. Drugi set hrvatske odbojkašice dobile su s 25-17, dok su treći ponovno dobile s 25-21, a tijekom istog nijednom se nisu našle u zaostatku.

Hrvatska, kao i Slovačka, sada ima tri boda. Sljedeću utakmicu igra protiv Estonije 25. svibnja, a dan kasnije protiv Belgije.