Debitirala Nika Mühl, Caitlin Clark i peti put bez pobjede

Branimir Korać • četvrtak, 23.05.2024.

Noćas je u WNBA-u odigrana samo jedna utakmica, a u njoj je Seattle Storm upisao pobjedu protiv Indiane Fever. Prve minute u WNBA-u odradila je hrvatska reprezentativka Nika Mühl...

U dvoboju dvije ekipe koje nisu najbolje otvorile sezonu, bolje su prošle košarkašice Seattle Storma. Storm je svladao Indianu Fever s 85:83.

Igraj na utakmice WNBA-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Fever tako i dalje ostaje bez pobjede, ima svih pet poraza, unatoč činjenici da je ugrabio na draftu najbolju igračicu generacije i buduću veliku zvijezdu lige Caitlin Clark.

Clark je odigrala dobru utakmicu, bila je prvo ime Fevera, ali Storm je ipak na kraju ubilježio tijesnu pobjedu.

U pomalo kaotičnoj završnici, imala je i Indiana svoju priliku, ali Clark je izgubila loptu, Ogwumike je ubacila jedno slobodno bacanje i stavila točku na i.

Clark je susret završila s 21 poenom, sedam skokova i sedam asistencija, a Kelsey Mitchell je dodala 17 poena.

Kod Storma Jewell Loyd ubacila je 32 poena uz 11 skokova i šest asistencija dok je Ogwumike dodala 22 poena i devet skokova.

Prve minute u dresu Storma u WNBA-u odradila je Nika Mühl koja je odigrala tri minute, promašila jedan šut za tri poena i uhvatila dva skoka.