SuperSport HNL, 36. kolo, 25.05.2024, 17:00 h, Gradski stadion Varaždin, gledatelja: 1.130
Suci: Ante Terzić (Split), Vedran Đurak (Sveti Ivan Zelina), Vice Vidović (Split)
Susret počinje u 17:00 sati.
 U susretu posljednjeg 36. kola SuperSport HNL-a Varaždin na svom travnjaku dočekuje Osijek. Varaždinci sezonu završavaju na šestom mjestu, a Osječani na četvrtom.
1' Počeo je susret.
8' Još uvijek bez većih uzbuđenja u Varaždinu.
11' Zabilježimo prvi udarac Varaždina na susretu. Postonjski je opalio s 22-23 metra, Kolić je dobro postavljen i hvata loptu.
14' Vratnica! Pucao je Škaričić s 12-13 metara u bliži kut, Kolić je bio u tom kutu, a lopta pogađa vratnicu.
25' Još jedan opasan pokušaj Varaždinaca izvana, Nekić je pucao s više od 20 metara, nije to izgledalo nimalo bezazleno, lopta ide malo pokraj gola.
27' Matković glavom za malo neprecizan, Nejašmić je ubacio, a Matković glavom prebacio loptu, no nije pogodio okvir gola.
32'
Žuti karton dobio je Ivan Nekić.
35' Zakomplicirali su si Varaždinci život u vrlo dobroj situaciji, prvo Šego pa onda i Lusavec. Nije na kraju bilo udarca prema golu.
39' Drožđek je vukao napad, došao do 18 metara i odlučio se na udarac, ali puca visoko preko gola.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela, 0:0.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
49' Prvi udarac u drugom dijelu za goste, izvana je pucao Omerović, ali dobro je obranio Silić.
56'
Izmjena! Izlazi Michele Šego, ulazi Tin Levanić.
57'
Žuti karton dobio je Lamine Ba.
59'
Izmjena! Izlazi Enis Cokaj, ulazi Vedran Jugović.
59'
Izmjena! Izlazi Nail Omerović, ulazi Renan Guedes.
65'
GOL! Varaždin - Osijek 0:1
Mrežu je zatresao Ramon Mierez. Asistent je Renan Guedes.
65' Osijek vodi 1:0! Guedes je idealno centrirao s desne strane, u skoku je najviši bio Mierez, a takve situacije u pravilu pretvara u pogodak.
69'
GOL! Varaždin - Osijek 0:2
Mrežu je zatresao Domagoj Bukvić. Asistent je Renan Guedes.
69' Osijek vodi 2:0! Ponovno Guedes u ulozi asistenta, pronašao je Bukvića na 18 metara, on puca, lopta pogađa u nogu Škaričića, dobiva luk i vara Silića te ulazi u mrežu!
70'
Izmjena! Izlazi Domagoj Drožđek, ulazi Jurica Poldrugač.
70'
Izmjena! Izlazi Marko Dabro, ulazi Tomislav Gudelj.
72'
Izmjena! Izlazi Anton Matković, ulazi Kristian Fućak.
73' Poldrugač je zaprijetio na drugoj strani, dobro je pucao izvana, ali obranio je Kolić.
80' Pokazuje Postonjski često kako ima vrlo dobar udarac, učinio je to i sada, ali lopta ide preko gola.
81'
Izmjena! Izlazi Luka Škaričić, ulazi David Mištrafović.
81'
Izmjena! Izlazi Antonio Boršić, ulazi Vito Težak.
85' Dobra prilika za Varaždin, povratna lopta za Mištrafovića, ali on puca pokraj gola.
90'
Izmjena! Izlazi Petar Pušić, ulazi Krešimir Vrbanac.
90'
Izmjena! Izlazi Ramon Mierez, ulazi Ladislav Almasi.
90' Tri minute nadoknade.
90'+1'
Žuti karton dobio je Kristian Fućak.
90'+3' Kraj u Varaždinu, Osijek slavi s 2:0.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!