Lucas Vazquez
90'+4'
Carlo Ancelotti
Susret počinje u 21:00 sati.
 Vrijeme je za posljednji susret u Ligi prvaka ove sezone. Na Wembleyju se sastaju Real Madrid i Borussia Dortmund te odlučuju o novom prvaku Europe.
 Sada Kobel drži Borussiju da nme potone do kraja, Kroos puca iz slobodnog udarca, brani Kobel.
1' Počeo je susret.
3' Treća je minuta, a od nogometa još ništa nismo vidjeli, tri navijača utrčala su u teren pa ih se hvatalo. Vraćamo se nogometu.
10' Prvih deset minuta bez prilika na obje strane, osjeti se oprez kod jednih i drugih.
12' Prvi pokušaj prema golu, Valverde s ruba kaznenog prostora, vrlo neprecizno.
14' Prva velika prilika iako je jako mirisalo na zaleđe. U dvojbenoj situaciji bio je Fullkrug koji je dobio loptu u prostor, zatim dao povratnu za Brandta koji gađa suprotni kut, vrlo neprecizno.
21' Kakva prilika za Adeyemija! Hummels ga je fantastično proigrao, on je išao sam prema Courtoisu, prošao ga je, ali je prejako gurnuo loptu i Carvajal ga je uspio pokriti. Stopostotna prilika!
23' Vratnica! Borussia još jednom ima sjajnu priliku, Fullkrug je bio pred Courtoisom i gurnuo loptu prema suprotnom kutu, vratnica spašava Real!
28' Još jednom Adeyemi, brani Courtois! Real se mora zabrinuti, Adeyemi lakoćom bježi obrani Madriđana, ali ovaj put pokušaj iskosa obranio je Courtois.
35'
Žuti karton dobio je Vinicius Junior.
41' Sabitzer snažno izvana, Courtois odbija. Ancelotti će morati nešto već na poluvremenu mijenjati, Real izgleda loše.
43'
Žuti karton dobio je Marcel Sabitzer.
45' Četiri minute nadoknade.
45'+4' Kraj prvog poluvremena, 0:0, Borussia puno bolja i opasnija, Real neprepoznatljiv.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
49' Napokon opasan pokušaj Reala, Toni Kroos iz slobodnog udarca gađa u same rašlje, fantastično brani Kobel.
57' Opasan pokušaj Reala, ubačena lopta pred gol došla je na drugu vratnicu do Carvajala koji puca iz voleja, ali Maatsen i Kobel sprječavaju pogodak.
63' Velika obrana Courtoisa! Odlična loptas ubačena iza leđa Realove obrane, Fullkrug se bacio i u padu pucao glavom, sjajno brani vratar Reala.
69' Savršen ubačaj Vinicius za Bellinghama koji se ubacio iz drugog plana, bio u skoku, ali promašio loptu, jednako kao i Kobel, ona ide pokraj vratnice.
72'
Izmjena! Izlazi Karim Adeyemi, ulazi Marco Reus.
74'
GOL! Borussia Dortmund - Real Madrid 0:1
Mrežu je zatresao Dani Carvajal.
74' Real Madrid vodi 1:0! Kroos je ubacio iz kornera, vjerovali ili ne Carvajal glavom s prve vratnice šalje loptu u mrežu!
77' Kakva prilika za Bellinghama! Dobio je sjajnu loptu na 7-8 metara, ali za njega atipično pucao je pokraj gola!
79'
Žuti karton dobio je Mats Hummels.
81'
Izmjena! Izlazi Julian Brandt, ulazi Sebastien Haller.
81'
Izmjena! Izlazi Emre Can, ulazi Donyell Malen.
82' Još jedna velika obrana Kobela, Camavinga izvana, Kobel odbija u korner!
83'
GOL! Borussia Dortmund - Real Madrid 0:2
Mrežu je zatresao Vinicius Junior.
83' 2:0 za Real Madrid! Velika pogreška Maatsena, loptu uzima Bellingham i proigrava Viniciusa koji lakoćom zabija za 2:0!
85'
Izmjena! Izlazi Jude Bellingham, ulazi Joselu.
85'
Izmjena! Izlazi Toni Kroos, ulazi Luka Modrić.
87' Kratko je trajalo slavlje Borussije, Fullkrug je poslao loptu u mrežu, ali bio je u zaleđu.
88'
Izmjena! Izlazi Jadon Sancho, ulazi Jamie Bynoe-Gittens.
90'
Izmjena! Izlazi Rodrygo, ulazi Eder Militao.
90' Pet minuta nadoknade i nade za Borussiju.
90'+4'
Izmjena! Izlazi Vinicius Junior, ulazi Lucas Vazquez.
90'+6' Kraj! Real je osvojio Ligu prvaka!!!!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!