Bruno Brajković
46'
Mario Carević
Susret počinje u 17:30 sati.
 Vrijeme je za konačnu odluku tko će biti posljednji sudionik SuperSport HNL-a. U izravnoj borbi su Zrinski i Šibenik, domaćinu je dovoljan i bod, a Šibeniku igra samo pobjeda.
1' Počeo je susret.
8' Ravnopravan početak dvoboja u Gradskom vrtu, još uvijek bez nekih konkretnih prilika.
19'
Žuti karton dobio je Ivan Cvijanović.
20' Prva prilika na susretu za domaćina, Pekarić je ubacio u peterac, lopta odbijena na 14 metara za Stranputa koji puca iz prve, ali ravno u Đakovića.
22' Dobra prilika za Šibenik, odbijena lopta došla je do Toševskog koji puca u bliži kut, brani Stanić.
26' Očekivana nervoza na klupama, već pomoćnmi treneri imaju žute kartone, a sada je požutio i Mario Carević.
33' Kazneni udarac za Šibenik! Cvijanović je bio u kaznenom prostoru, s leđa ga je gurao Korov i dosuđen je kazneni udarac!
33'
Žuti karton dobio je Petar Korov.
35'
GOL! 0:1! Najstrožu kaznu realizirao je Josip Majić.
35' Majić ne griješi, Stanić nije pogodio stranu i Šibenik vodi 1:0!
41'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je Petar Korov.
41' Zrinski je ostao s igračem manje, Korov je zaradio drugi žuti karton i to zbog simuliranja u 16 metara Šibenika. Strašno teška situacija za Zrinski.
43'
Žuti karton dobio je Amar Pekarić.
44'
Žuti karton dobio je Toni Kolega.
45' Četiri minute nadoknade.
45'+4'
Žuti karton dobio je Patrick Stanić.
45'+5' Kraj prvog dijela, Šibenik vodi i ima igrača više.
46'
Izmjena! Izlazi Toni Kolega, ulazi Bruno Brajković.
46'
Izmjena! Izlazi Ivan Cvijanović, ulazi Duje Dujmović.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
47' Torres jako blizu! Dobio je loptu na 15 metara i ciljao u gornji suprotni kut, lopta ide malo pokraj gola.
58'
Izmjena! Izlazi Miran Horvat, ulazi Ivijan Svržnjak.
58'
Izmjena! Izlazi Patrick Stanić, ulazi Domagoj Jelavić.
60'
Izmjena! Izlazi Stefan Perić, ulazi Kristijan Pavičić.
62'
Žuti karton dobio je Iker Pozo.
68'
Izmjena! Izlazi Bruno Unušić, ulazi Luka Ćubel.
69'
Izmjena! Izlazi Carlos Eduardo Torres Gongora, ulazi Ivan Božić.
73' Sve je manje vremena do kraja susreta, Zrinski zaostaje i pokušava zaprijetiti, ali Šibenčani zasad dobro stoje na terenu. Domaćine sve više živciraju sve češći boravci gostiju na travnjaku.
77'
GOL! Zrinski - Šibenik 0:2
Mrežu je zatresao Ivan Božić.
77' 2:0 Šibenik, krasan gol Božića! Brajković je proigrao Božića koji puca s ruba kaznenog prostora i pogađa u sam gornji kut!
79'
Izmjena! Izlazi David Toševski, ulazi Kemal Osmanković.
80'
Izmjena! Izlazi Domagoj Stranput, ulazi Toni Vinogradac.
90'
Crveni, isključujući karton dobio je Mato Stanić.
90' 11 minuta nadoknade.
90' Mato Stanić zaradio je izravni crveni karton, izgubio je loptu pa nakon toga srušio Božića koji je krenuo prema golu.
90'+11'
Crveni, isključujući karton dobio je Kristijan Pavičić.
90'+13' Kraj susreta, Šibenik odnosi pobjedu i odlazi u najviši rang!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!