Leonidas Stergiou
86'
Murat Yakin
Susret počinje u 21:00 sati.
 Njemačka je prva izborila osminu finala, a to večeras može učiniti i Švicarska. Dovoljan joj je i bod protiv Škotske koja se želi iskupiti za katastrofu na startu protiv domaćina.
1' Počeo je susret.
9' Još uvijek bez nekih većih prilika na obje strane. Šahovska bitka na terenu.
13'
GOL! Škotska - Švicarska 1:0
U vlastitu mrežu loptu je pospremio Fabian Schär.
13' Škotska vodi 1:0! McGregor je dobio loptu u 16 metara, pronašao McTominaya koji puca, a Schar skreće loptu neposredno ispred Sommera u svoju mrežu.
26'
GOL! Škotska - Švicarska 1:1
Mrežu je zatresao Xherdan Shaqiri.
26' Krasan gol Shaqirija! Pogriješili su Škoti, švicarski pritisak je uspio, lopta je došla do Shaqirija na rub kaznenog prostora, a on sjajno naciljao u gornji kut!
28' Odmah nova prilika za Švicarsku, Widmer je dobio loptu ponovno na rubu kaznenog prostora, samo iskosa, ali nije bio precizan.
31'
Žuti karton dobio je Ricardo Rodriguez.
33' Angus Gunn spašava Škote! Ndoye je bio u sjajnoj prilici, iskosa sa 7-8 metara je gađao suprotni kut, no Gunn odlično brani.
34' Poslao je Ndoye loptu u mrežu nakon što je došao do nje iza leđa obrane, ali bio je u zaleđu.
41' Škotska prijeti preko Adamsa koji je pucao iskosa u bliži kut, ali Sommer dobro reagira.
45' Tri minute nadoknade.
45'+3' Kraj prvog dijela, 1:1, bolji Škoti nego protiv Nijemaca.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
51'
Žuti karton dobio je Scott McTominay.
54' Dosta oprezan ulazak u nastavak susreta s obje strane, obje momčadi žele prvenstveno izbjeći pogreške.
56' Dobar udarac Vargasa iskosa s 15 metara, ali Gunn je dobro postavljen, danas je dosta toga obranio.
59' Odlična prilika za Ndoyea koji je lakoćom okrenuo Tierneya i onda poslao loptu malo pokraj gola. Velika prilika.
59'
Izmjena! Izlazi Xherdan Shaqiri, ulazi Breel Embolo.
61'
Izmjena! Izlazi Kieran Tierney, ulazi Scott McKenna.
61' Težak udarac za Škote, kod prilike Ndoyea ozlijedio se Tierney i na nosilima je iznesen s travnjaka.
67' Vratnica! Puno sreće za Švicarsku! Ubačena lopta iz slobodnog udarca pšred gol Švicaraca, Hanley je odlično postavio glavu, ali nije imao sreće, ona pogađa vratnicu.
68'
Žuti karton dobio je Scott McKenna.
71'
Žuti karton dobio je John McGinn.
74'
Izmjena! Izlazi Remo Freuler, ulazi Vincent Sierro.
74'
Izmjena! Izlazi Ruben Vargas, ulazi Fabian Rieder.
79'
Izmjena! Izlazi Billy Gilmour, ulazi Kenny McLean.
82' Pobjegao je Embolo škotskim stoperima, odjurio je sam predma golu, poslao loptu u mrežu, ali pokazano je i potvrđeno zaleđe.
86'
Izmjena! Izlazi Daniel Ndoye, ulazi Zeki Amdouni.
86'
Izmjena! Izlazi Silvan Widmer, ulazi Leonidas Stergiou.
86'
Žuti karton dobio je Vincent Sierro.
90'
Izmjena! Izlazi John McGinn, ulazi Ryan Christie.
90'
Izmjena! Izlazi Che Adams, ulazi Lawrence Shankland.
90' Četiri minute nadoknade.
90' Velika prilika za Švicarce, ubačena lopta na drugu vratnicu Amdouni puca glavom, pokraj gola.
90'+4' Kraj u Kölnu, zanimljiv dvoboj okončan je bez pobjednika 1:1.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!