1' Počeo je susret.
8'
GOL! Poljska - Austrija 0:1
Mrežu je zatresao Gernot Trauner.
8' Austrija već vodi 1:0! Nakon ubačaja iz auta lopta je odbijena, došla je do Mwenea koji je ubacio s lijeve strane, na prvoj vratnici Trauner je imao previše prostora i lakoćom je glavom zabio za 1:0!
12' Mora se priznati da je Austrija zasluženo povela, bila je bolja od početka susreta i došla je do pogotka.
18' Iznenada jako dobra šansa za Zalewskog, lopza je pšrošla kroz trojicu igrača, došla do samog Zalewskog koji puca preko gola.
28' Austrija i dalje ima prednost, izuzev one jedne situacije kod udarca Zalewskog, jako dobro stoji u fazi obrane.
30'
GOL! Poljska - Austrija 1:1
Mrežu je zatresao Krzysztof Piatek.
30' Poljska poravnava na 1:1! Odlična reakcija poljskog napadača, lopta je ubačena u sredinu za Bednareka koji puca u blok Traunera, ali sjajno se snašao Piatek, uzeo je loptu, izvukao se nekoliko koraka u desno i pogodio u sam donji kut.
39' Odlična prilika za Austriju, ali jako dobro je reagirala poljska obrana, Sabitzer je imao loptu u 16 metara, namjestio se na desnu nogu, ali je izblokiran.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Slobodnjak za Poljsku na 25 metara od gola, s loptom je bio Zielinski, pucao je dosta dobro, ali Pentz je odlično obranio.
45'+2' Kraj prvog dijela 1:1.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
51' Prvo uzbuđenje u drugom dijelu, ubačena lopta iz kornera, Posch je pucao glavom, ali Szczesny brani.
53'
Žuti karton dobio je Bartosz Slisz.
56'
Žuti karton dobio je Patrick Wimmer.
60'
Izmjena! Izlazi Jakub Piotrowski, ulazi Jakub Moder.
60'
Izmjena! Izlazi Florian Grillitsch, ulazi Patrick Wimmer.
60'
Izmjena! Izlazi Gernot Trauner, ulazi Kevin Danso.
60'
Izmjena! Izlazi Adam Buksa, ulazi Karol Swiderski.
60'
Izmjena! Izlazi Krzysztof Piatek, ulazi Robert Lewandowski.
60'
Žuti karton dobio je Marko Arnautović.
62'
Žuti karton dobio je Jakub Moder.
63'
Izmjena! Izlazi Philipp Mwene, ulazi Alexander Prass.
64'
Žuti karton dobio je Robert Lewandowski.
67'
GOL! Poljska - Austrija 1:2
Mrežu je zatresao Christoph Baumgartner.
67' Austrija ponovno vodi i to nakon odlične reakcije Arnautovića! Seiwald je dao loptu u sredinu, vrlo inteligentno ju je propustio Arnautović, ona dolazi do Baumgartnera koji pogađa za 2:1!
75' Brani Szczesny! Baumgartner je pronašao Wimmera koji puca s ruba kaznenog prostora, ali sjajno brani poljski vratar.
75'
Izmjena! Izlazi Bartosz Slisz, ulazi Kamil Grosicki.
77'
Žuti karton dobio je Wojciech Szczesny.
77' Kazneni udarac za Austriju! Sabitzer je išao prema golu, srušio ga je Szeczny i nije bilo dvojbe!
78'
GOL! 1:3! Najstrožu kaznu realizirao je Marko Arnautović.
78' Arnautović vrlo mirno, prevario je poljskog vratara i lako zabio!
80'
Izmjena! Izlazi Christoph Baumgartner, ulazi Michael Gregoritsch.
80'
Izmjena! Izlazi Marko Arnautović, ulazi Romano Schmid.
85' Malo je nedostajalo za 4:1, Laimer je prošao poljskog vratara i pucao iskosa prema praznom golu, ali nije bio precizan.
87'
Izmjena! Izlazi Piotr Zielinski, ulazi Kacper Urbanski.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+4' Kraj, Austrija odnosi pobjedu 3:1!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!