75'

Didier Deschamps
Susret počinje u 21:00 sati.
1' Počeo je susret.
2' Odmah je Nizozemska bila opasna preko Frimponga koji je krenuo prema golu, pucao iskosa, ali Maignan brani!
5' Prva prijetnja Francuza i to odmah dobra, Griezmann je pucao, ali Verbruggen odlično brani.
14' Krasna prilika i nevjerojatan promašaj! Sjajno je Thuram gurnuo loptu petom za Rabiota, on dolazi pred vratara, daje do Griezmanna koji treba samo ugurati loptu u mrežu, ali nije zahvatio. Niti minutu kasnije još jedna sjajna prilika za Griezmanna, ovaj put lopta prolazi nekoliko centimetara pokraj vratnice.
16' Znamo da Gakpo ima dobar udarac i to je opet pokazao, pucao je sa 17 metara, Maignan lijepo brani.
27' Nizozemci sasvim korektno izgledaju do 16 metara, ali tu se gube i ne dolaze do prijetnji u situacijama kada bi trebali.
29' Odličan bijeg Thurama, iskosa je došao pred Verbruggena, pucao snažno i neprecizno.
32'
Žuti karton dobio je Jerdy Schouten.
41' Slobodnjak za Francusku na 20-ak metara iskosa, pucao je Griezmann, ali u živi zid.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela, bez pogodaka.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
55' Još uvijek čekamo na pogotke, susret je odlično i obećavajuće krenuo, ali nekako su u nastavku i jedni i drugi počeli previše komplicirati.
60' Uspio se Thuram izboriti za udarac s nekih 18 metara, ali nije bio precizan, lopta prolazi metar, metar i pol pokraj gola.
63' Odličan centaršut Dembelea, Tchouameni glavom preko gola.
65' Velika obrana Verbruggena, ali i loš šut Griezmanna! Kante ga je sjajno osjetio pred golom, odlično ga proigrao, ali Griezmanna neće realizacija nikako.
68' Sve su bliže Francuzi pogotku, Dembele je probao s ruba kaznenog prostora, malo preko gola, bilo je prilično opasno.
70' Proslavili su Nizozemci pogodak, Simons je opalio po golu s desetak metara i zabio, ali nakon kraćeg dogovora, dosuđeno je zaleđe. Dumfries je bio uz Maignana u zaleđu.
73'
Izmjena! Izlazi Xavi Simons, ulazi Georginio Wijnaldum.
73'
Izmjena! Izlazi Jerdy Schouten, ulazi Joey Veerman.
73'
Izmjena! Izlazi Jeremie Frimpong, ulazi Lutsharel Geertruida.
75'
Izmjena! Izlazi Ousmane Dembele, ulazi Kingsley Coman.
75'
Izmjena! Izlazi Marcus Thuram, ulazi Olivier Giroud.
79'
Izmjena! Izlazi Memphis Depay, ulazi Wout Weghorst.
89' I dalje nema pogodaka, ušli smo u samu završnicu, imala je Francuska sada dobru situaciju, ali odluka Rabiota bila je vrlo loša.
90' Pet minuta nadoknade.
90'+5' Kraj u Leipzigu, 0:0.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!