Fanatik

Nogometaši Malage izborili su ulazak u drugu ligu, a navijači su im priredili nezaboravni doček!

Mario Borko • nedjelja, 23.06.2024.

Malaga je na nevjerojatan način osigurala povratak iz treće u drugu ligu. Na gostovanju kod Gimnastic de Tarragona odigrala je 2:2, nakon što je branila prednost od 2:1 iz prvog susreta. Nakon 90 minuta završilo je 1:0 pa su se igrali produžeci. Domaći su nakon tri minute došli do povećanja vodstva koje im je bilo dovoljno za promociju, ali Malaga je golovima u 108. i 121. minuti izbjegla poraz, jedanaesterce i nakon godinu dana vratila se u drugu ligu. Igrače je nakon pobjede na aerodromu dočekao velik broj navijača koji su napravili nevjerojatnu atmosferu.