Zsolt Nagy
86'
Marco Rossi
Susret počinje u 21:00 sati.
 Vrijeme je za definitivnu odluku u skupini A. Škotska ili Mađarska, jedna, a možda i obje reprezentacije, ostat će bez osmine finala.
1' Počeo je susret.
4' Vrlo oprezan početak u Stuttgartu bez nekih većih uopće primisli za udarac na obje strane.
8' Prvi udarac prema golu, s 22-23 metra opalio je izvana dosta nezgodno Bolla, ali brani Gunn.
18'
Žuti karton dobio je Callum Styles.
19' Danas škotska obrana izgleda vrlo koncentrirano, nekoliko pokušaja proigravanja Sallaija, ali čiste sve to Škoti.
22' Polovica prvog poluvremena u Stuttgartu, dosta nesadržajna utakmica, borbeno, ali bez prilika. Tek jedan pokušaj Mađara iz daljine. Škoti niti to.
26'
Žuti karton dobio je Willi Orban.
32' Slobodnjak za Mađarsku na 25 metara, Szoboszlai je pucao, ali lopta od živog zida ide u korner.
35' Još jedan pokušaj za statistiku, Sallai s 22-23 metra vrlo neprecizno.
41' Najbolja prilika na susretu! Szoboszlai je ubacio iz slobodnog udarca na drugu vratnicu, Orban puca glavom, a lopta od grede odlazi van terena. Da je bio pogodak, vjerojatno bi se VAR uključio zbog potencijalnog zaleđa.
44'
Žuti karton dobio je Andras Schäfer.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela, dosta skromno s obje strane, posebno su razočarali Škoti koji igraju kao da im je dosta 0:0.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
49' I u drugom dijelu probavaju Mađari, Sallai je pucao s 13-14 metara, ali preslabo za Gunna.
50'
Žuti karton dobio je Scott McTominay.
50' McTominay je eliminiran za osminu finala ukoliko Škoti prođu.
53' Evo prvog udarca Škota, u 53. minuti! Che Adams je povukao loptu i zapucao s 18-19 metara, ali preko gola.
60' Škoti su sada uspjeli provesti malo više vremena na mađarskoj trećini, dva pokušaja centaršuta nisu bila posebno uspješna.
61'
Izmjena! Izlazi Callum Styles, ulazi Adam Nagy.
64' Pokušaj Mađara nakon ubačaja s desne strane Dardai je probao glavom, ali dosta loše.
68' Težak sudar Gunna i Varge, čini se da je Varga teže stradao, ostao je bez svijesti u jednom trenutku.
70' Vargi se ukazuje pomoć, zaklonjen je zastorom od kamera.
74' Varga je iznesen na nosilima, susret će uskoro biti nastavljen.
75'
Izmjena! Izlazi Barnabas Varga, ulazi Martin Adam.
75'
Izmjena! Izlazi Marton Dardai, ulazi Attila Szalai.
76'
Izmjena! Izlazi John McGinn, ulazi Stuart Armstrong.
76'
Izmjena! Izlazi Che Adams, ulazi Lawrence Shankland.
79' Dvoboj Orbana i McTominaya, traže Škoti kazneni udarac, ali Argentinac pokzuje da nema penala.
83'
Izmjena! Izlazi Billy Gilmour, ulazi Ryan Christie.
83'
Izmjena! Izlazi Anthoiny Ralston, ulazi Kenny McLean.
86'
Izmjena! Izlazi Miloš Kerkez, ulazi Kevin Csoboth.
86'
Izmjena! Izlazi Bendeguz Bolla, ulazi Zsolt Nagy.
89'
Izmjena! Izlazi Andrew Robertson, ulazi Lewis Morgan.
90' Jedan od ozbiljnijih pokušaja Mađara na susretu, Schafer je ušao u 16 metara i pucao u bliži kut, ali Gunn brani.
90' Deset minuta nadoknade.
90'+1' Odlična prilika za Szoboszlaija, mogao je dati loptu i u sredinu, ali bio je sebičan i Gunn je obranio njegov udarac iskosa.
90'+2' Vratnica! Csoboth puca iskosa, ali vratnica je zaustavila njegov udarac!
90'+7' Adam Nagy izvana pokraj gola. Sada i jedni i drugi jure, gori im pod petama.
90'+8' Sada pokušavaju Škoti, nije to bilo izrađeno, Hanley je došao do lopte, pucao s 13-14 metara, ali Gulacsi brani.
90'+10'
GOL! Škotska - Mađarska 0:1
Mrežu je zatresao Kevin Csoboth.
90'+10' Sijevnula je kontra Mađara, Sallai je dobio loptu i povukao je u 16 metara, dao povratnu za Csobotha koji zabija za 1:0!
90'+12' Kraj, Mađarska odnosi pobjedu golom u 100. minuti.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!