Michal Skoras
68'

Michal Probierz
Susret počinje u 18:00 sati.
 Posljednje kolo skupine D donosi i dvoboj između Francuske i Poljske. Poljacima ne igra niti pobjeda, a bodove treba Francuska za što bolji plasman i borbu za prvo mjesto.
1' Počeo je susret.
5' Franbcuzi su bolje krenuli, ali još čekamo prvu priliku.
6' Pokušaj Zielinskog izvana, Maignan brani.
11' Odlična obrana Skorupskog, lopta je prošla kroz peterac i došla na drugu stranu gdje nailazi Hernandez, dobro puca, ali brani Skorupski.
15' Nakon kornera lopta je ubačena do Urbanskog koji puca iz prve s 11-12 metara, ali ravno u Maignana.
17' Udarac izvana Modera, ali lopta ide daleko od gola.
19' Velika obrana Skorupskog! Kante je dugo vukao loptu i onda sjajno proigrao Dembelea koji dolazi pred poljskog vratara i onda puca u njega.
24'
Žuti karton dobio je Nicola Zalewski.
34' Sjajna prilika za Poljsku, ubačena lopta s lijeve strane, u sredini je bio Lewandowski potpuno sam, namjestio se na udarac, pucao glavom, ali pokraj gola.
38' Nakon kornera i povratne lopte u sredinu, Saliba je pucao iz teške pozicije iz voleja, ali preko gola.
41' Još jedna obrana Skorupskog, iskosa je pred njega došao Mbappe, ali poljski vratar je sjajno obranio.
43'
Žuti karton dobio je Adrien Rabiot.
45' Ponovno Skorupski odnosi pobjedu protiv Mbapea, ponovno je išao u nadmudrivanje, ali Skorupski i to čita.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+3' Kraj prvog dijela, 0:0.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
49' Skorupski nastavlja gdje je stao u prvom dijelu, još dvije obrane, Francuska je opasno pritisnula, ali lopta neće u gol.
55' Kazneni udarac za Francusku, u punom naletu srušen je Dembele, skrivio ga je Kiwior.
56'
GOL! 1:0! Najstrožu kaznu realizirao je Kylian Mbappe.
56' Mbappe zabija za 1:0! Skorupski je promašio stranu, a Mbappe je postigao svoj prvi pogodak na Euru u karijeri!
61'
Izmjena! Izlazi Adrien Rabiot, ulazi Eduardo Camavinga.
61'
Izmjena! Izlazi Bradley Barcola, ulazi Olivier Giroud.
61'
Izmjena! Izlazi N'Golo Kante, ulazi Antoine Griezmann.
68'
Izmjena! Izlazi Nicola Zalewski, ulazi Karol Swiderski.
68'
Izmjena! Izlazi Sebastian Szymanski, ulazi Michal Skoras.
70' Bolji su Francuzi, igraju bolje, stvaraju prilike, ali Skorupski i nepreciznost drže Poljake na životu.
72' Evo i Poljaka, Lewandowski je pucao s 20 metara, ali lopta ide pokraj donjeg kuta.
76' Kazneni udarac za Poljsku! Upamecano je s leđa startao na Swiderskog.
77' Maignan brani kazneni udarac Lewandowskom!
78' Ponavlja se kazneni udarac, niti je Lewandowski ispravno išao prema lopti, niti je Maignan ostao na crti!
79'
GOL! 1:1! Najstrožu kaznu realizirao je Robert Lewandowski.
79' Lewandowski je iznimno precizan, u sami kut za 1:1!
81'
Izmjena! Izlazi Aurelien Tchouameni, ulazi Youssouf Fofana.
86'
Izmjena! Izlazi Ousmane Dembele, ulazi Randal Kolo Muani.
88'
Žuti karton dobio je Pawel Dawidowicz.
90' Pet minuta nadoknade.