EP 2024, skupina E, 3. kolo, 26.06.2024, 18:00 h, Stuttgart Arena, Stuttgart
Suci: Anthony Taylor, Gary Beswick, Adam Nunn (svi Engleska); 4. sudac: Glenn Nyberg (Švedska)
Oleksandr Zinčenko
58'
6
Taras Stepanenko
70'
8
Ruslan Malinovski
70'
25
Vladislav Vanat
70'
7
Andrij Jarmolenko
81'
Orel Mangala
62'
11
Yannick Carrasco
62'
19
Johan Bakayoko
77'
20
Lois Openda
90'

Domenico Tedesco
Susret počinje u 18:00 sati.
 Borba za prolazak skupine E na Europskom prvenstvu zaključuje se danas. Sve četiri ekipe imaju po tri boda.
1' Kreće utakmica.
7' De Bruyne je podvalio za Lukauka koji se izborio za prostor i udarac, ali zatvorio mu je kut Trubin.
13' Sada nešto bolji period Belgije, nakon što je početak protekao u visoko ukrajinskom pritisku.
20' Dobar udarac Jaremčuka, ali ipak previše po sredini gola.
21' Slab udarac Dovbika izvana u obećavajućoj situaciji.
23' Pucao je Theate izvana, ali otišlo je van okvira gola.
28' Još jedna obećavajuća situacija za Ukrajinu, dobro je povukao Dovbik, ostavio je povratnu loptu za Sudakova, ali otišlo je preko gola.
29' Jaremčuk je pucao glavom daleko od gola.
33' Jako lukav pokušaj De Bruynea iz slobodnog udarca, ali pogodio je vanjski dio mreže.
34' Udarac Mikolenka brani belgijski vratar bez većih problema.
42' Evo sada dobre kombinacije Ukrajinaca, ali ipak je zadnje proigravanje bilo prejako za Jaremčuka.
43'
Žuti karton dobio je Wout Faes.
45' Udarac De Bruynea izvana, pokrio je to Trubin.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+2' Kraj prvog poluvremena.
46' Kreće nastavak.
52' Čekamo na prvu šansu u nastavku.
58'
Izmjena! Izlazi Vitalij Mikolenko, ulazi Oleksandr Zinčenko.
60' Trenutna situacija na ljestvici kaže da je Rumunjska vodeća, Belgija druga, Slovačka treća, a Ukrajina četvrta.
62'
Izmjena! Izlazi Youri Tielemans, ulazi Orel Mangala.
62'
Izmjena! Izlazi Leandro Trossard, ulazi Yannick Carrasco.
65' Udarac Lukakua išao je u okvir, no lako je obranio vratar Ukrajine.
69'
Žuti karton dobio je Artjom Dovbik.
70'
Izmjena! Izlazi Volodimir Bražko, ulazi Taras Stepanenko.
70'
Izmjena! Izlazi Roman Jaremčuk, ulazi Ruslan Malinovski.
70'
Izmjena! Izlazi Mikola Šaparenko, ulazi Vladislav Vanat.
73' Odličan udarac Carrasca, ali obranio je Turbin!
74' Dovbik je išao sam prema naprijed protiv suparničkih braniča, ali Faes je dobro reagirao ispred njega.
77'
Izmjena! Izlazi Jeremy Doku, ulazi Johan Bakayoko.
79' Dobar udarac Sudakova, ali otišlo je u vanjski dio mreže.
81'
Izmjena! Izlazi Oleksandr Svatok, ulazi Andrij Jarmolenko.
82'

Direktno iz kornera Malinovski, ali obranio je Casteels koji je izvukao s gol linije!

88' Šansa Belgije. Išlo se tri na dva, pucao je Bakayoko, ali otišlo je kraj gola!
90'
Izmjena! Izlazi Romelu Lukaku, ulazi Lois Openda.
90' Igrat će se još četiri minute nadoknade.
90'+1' Velika šansa za Ukrajinu, ali nije najbolje pucao Sudakov. Ravno u vratara Belgije.
90'+5' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!