Arevalo i Pavić u dva seta do drugog kola Wimbledona

Petar Jenjić • četvrtak, 04.07.2024.

Marcelo Arevalo i Mate Pavić upisali su pobjedu na otvaranju Wimbledona. U dva seta bili su bolji od Srirama Balajija i Lukea Johnsona...

Do pobjede na otvaranju Wimbledona stigao je Mate Pavić u kombinaciji sa Salvadorcem Marcelom Arevalom. Slavili su protiv Srirama Balajija iz Indije i Britanca Lukea Johnsona.

Igraj na Wimbledon na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Arevalo i Pavić pobijedili su sa 6:4, 7:5 nakon jednog sata i 17 minuta provedenih na terenu. Ovo im je bio prvi međusobni dvoboj.

U prvom setu hrvatsko-salvadorska kombinacija nije dopustila protivniku nijednu break šansu, a iskoristila je jednu od tri prilike i slavila sa 6:4.

Sedmi gem drugog seta donio je novi break u korist Arevala i Pavića, a ubrzo su došli i do servisa za meč. Međutim, nisu ga iskoristili pa su Balaji i Johnson došli do poravnanja na 5:5. Međutim, četvrti nositelji dobili su sljedeća dva gema i upisali pobjedu.

Arevalo i Pavić u sljedećem kolu igrati će protiv boljih iz dvoboja Demoliner/Medvedev - Escobar/Nedovjesovtest