Olivier Giroud
79'

Didier Deschamps
Susret počinje u 21:00 sati.
 Danas ćemo saznati prvog putnika u finale Europskog prvenstva. Francuska i Španjolska sastaju se u prvom polufinalnom dvoboju.
1' Počeo je susret.
5' Bolji početak Španjolaca i vrlo rfano prilika, Yamal je ubacio na drugu vratnicu gdje u skoku Ruiz dolazi do lopte, ali puca dosta neprecizno.
9'
GOL! Španjolska - Francuska 0:1
Mrežu je zatresao Randal Kolo Muani.
9' Francuska vodi 1:0! Lopta je došla na lijevu stranu do Mbappea, Jesus Navas je zaspao i nije bilo zaleđa, Mbappe u sredinu ubacuje za Kolo Muanija idealno između braniča Španjolske, a Kolo Muani glavom šalje loptu u mrežui!
14'
Žuti karton dobio je Jesus Navas.
18' Teško je živjela Španjolska, Mbappe zasad radi što želi, ovaj put se odlično izborio za prostor i pucao, na njegovu nesreću u blok, lopta se odbija prema Kolo Muaniju kojeg je ipak malo iznenadila.
21'
GOL! Španjolska - Francuska 1:1
Mrežu je zatresao Lamine Yamal.
21' Spektakularan pogodak Laminea Yamala! Sjajno se oslobodio Rabiota, a onda s 20 metara fantastično pogodio u suprotni kut, poluvisoko od vratnice u mrežu!
25'
GOL! Španjolska - Francuska 2:1
Mrežu je zatresao Daniel Olmo.
25' Četiri minute za preokret Španjolske! Dani Olmo napravio je najveći dio posla, majstorski je primio loptu i prevario igrača, opalio je iskosa, a Jules Kounde zakucao je loptu u svoju mrežu!
35' Španjolska se odlično oporavila od šoka koji joj je priredio Kolo Muani, nije dugo očajavala i zasluženo vodi.
41' Imali su Španjolci još jedan obećavajući napad, međutim Yamal je pucao izvana, lopta se odbila u korner, Hernandez je ovaj put zasmetao.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+2' Kraj prvog dijela, Španjolska vodi 2:1!
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
53' Ubačaj Dembelea iz kornera, u skopku je bio Tchouameni, ali lopta ide u Simona.
58'
Izmjena! Izlazi Jesus Navas, ulazi Daniel Vivian.
60'
Žuti karton dobio je Aurelien Tchouameni.
62'
Izmjena! Izlazi Adrien Rabiot, ulazi Eduardo Camavinga.
62'
Izmjena! Izlazi N'Golo Kante, ulazi Antoine Griezmann.
62'
Izmjena! Izlazi Randal Kolo Muani, ulazi Bradley Barcola.
70' Francuzi nemaju što čekati i pokušavaju napraviti nešto više i doći do pogotka, ali španjolska obrana zasad stoji vrlo dobro.
76' Odlična pozicija otvorila se za Hernandeza koji puca s 15 metara preko gola. Vrlo dobra situacija.
76'
Izmjena! Izlazi Daniel Olmo, ulazi Mikel Merino.
76'
Izmjena! Izlazi Alvaro Morata, ulazi Mikel Oyarzabal.
79'
Izmjena! Izlazi Ousmane Dembele, ulazi Olivier Giroud.
81' Yamal ulazi u sredinu i snažno puca s 18 metara, ali preko gola.
86' Mbappe u sjajnoj situaciji, prošao je lakoćom Viviana i imao loptu na desnici, ali udarac je bio jako loš iz pozicije iz kakve je zabio popriličan broj pogodaka.
89'
Žuti karton dobio je Eduardo Camavinga.
90' Pet minuta nadoknade.
90'+1'
Žuti karton dobio je Lamine Yamal.
90'+3'
Izmjena! Izlazi Lamine Yamal, ulazi Ferran Torres.
90'+3'
Izmjena! Izlazi Nico Williams, ulazi Martin Zubimendi.
90'+6' Kraj, Španjolska je u finalu!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!