Ružić do pobjede u tri seta, poraz Marčinko

Petar Jenjić • utorak, 16.07.2024.

Antonia Ružić došla je do pobjede u tri seta na turniru u Portu, dok je s druge strane poraz upisala Petra Marčinko. Ona je igrala na turniru u Torinu...

Do pobjede u prvom kolu 75 tisuća dolara vrijednog turnira u Portu stigla je Antonia Ružić koja je u tri seta bila bolja od Amadine Hesse iz Francuske, nakon jednog sata i 55 minuta provedenih na terenu.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Hrvatska tenisačica slavila je sa 6:0, 4:6, 6:2, ali mogla je do pobjede i ranije, s obzirom na to da je imala 3:0 u drugom setu. U drugom kolu igrat će protiv bolje iz dvoboja Mariam Bolkvadze - Maja Chwalinska.

Poraz je na startu 35 tisuća dolara vrijednog turnira u Torinu upisala Petra Marčinko koja je za protivnicu imala francusku tenisačicu Alice Rame, trenutno 383. na WTA ljestvici.

Hrvatska predstavnica, trenutno 287. tenisačica svijeta, izgubila je sa 6:3, 6:0 u njihovom prvom međusobnom dvoboju nakon jednog sata i 17 minuta provedenih na terenu. test