Marin Ljubičić potvrdio pobjedu LASK-a u generalnoj probi, Beljo starter protiv Milana

Branimir Korać • subota, 20.07.2024.

Bliži se početak sezone za neke klubove, Austrijanci kreću vrlo skoro, a ovog vikenda imali su "generalnu probu" za start sezone. Dobru najavu za početak imao je Marin Ljubičić koji je bio strijelac u pobjedi LASK-a.

Nogometaši LASK-a u generalnoj probi za početak nove sezone igrali su u Linzu protiv St. Pöltena i upisali su pobjedu 2:0.

Igraj na utakmice austrijskog prvenstva na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Pobjedu su osigurali u drugom poluvremenu kada su postigli oba pogotka i pokazali da su spremni za početak sezone.

U 68. minuti domaćin je stigao do prvog pogotka preko Fleckera, a konačnih 2:0 postavio je Marin Ljubičić koji je dobro reagirao na odbijenu loptu i pospremio je u mrežu.

Ljubičić je odradio cijelu utakmicu kao i Hrvoje Smolčić u posljednjoj liniji.

I bečki Rapid bio je u akciji i to protiv velikog Milana s kojim je odigrao 1:1.

Milan je poveo u 64. minuti pogotkom Alessandra Florenzija, a u samoj završnici Bečani su izjednačili preko Furkana Demira.

Sat vremena u vrhu napada Rapida odigrao je i mladi hrvatski napadač Dion Drena Beljo, a cijelu utakmicu u veznoj liniji odradio je bivši igrač Hajduka Lukas Grgić.

Inače, Austrijanci sa sezonom kreću sljedeći vikend kada su na rasporedu susreti ÖFB Pokala. test