Hrvatski rukometaši završili na 11. mjestu nastup na Europskom prvenstvu do 20 godina

Mihaela Bradovski • nedjelja, 21.07.2024.

Mlada hrvatska rukometna reprezentacija nastup na Europskom prvenstvu do 20 godina završila je tek na 11. mjestu. U susretu za 11. poziciju svladala je Mađarsku s 29:20...

Izabranici Borisa Dvoršeka završili su s nastupom na Europskom prvenstvu do 20 godina na poziciji koju nisu očekivali. Očekivanja su bila veća, ali nije sve išlo po planu i Hrvatska se morala zadovoljiti 11. mjestom.

Igraj na utakmice Europskog prvenstva do 20 godina na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U susretu za 11. mjesto protivnik je bila Mađarska, Hrvatska je tu nastupila oslabljena, ali je bez ikakvih problema stigla do vrlo visoke pobjede 29:20 te se tako pobjedom oprostila od Eura.

Već u prvom poluvremenu Hrvatska se odvojila i stvorila visoku prednost, a onda je dovršila posao u drugom dijelu gdje je imala i dvoznamenkastu prednost po prvi put deset minuta prije kraja.

U hrvatskom sastavu istaknuli su se Tin Herceg s 11 obrana te Niko Franković sa sedam golova.