Peta nositeljica preokretom svladala Antoniju Ružić u Varšavi

Branimir Korać • ponedjeljak, 22.07.2024.

Antonia Ružić poražena je na startu Challengera u Varšavi. Igrala je protiv pete nositeljice Maye Joint koja je slavila u tri seta...

Mlada Australka koja je stvarala velike probleme i Petri Martić u Makarskoj ove godine, svladala je u prvom kolu Challengera u Varšavi Antoniju Ružić.

Igraj na mečeve turnira u Varšavi na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Ružić je dobila prvi set sa 7:5, ali u nastavku meča Australka je bila bolja te je u konačnici upisala pobjedu.

Prvi set potrajao je skoro 70 minuta, a Ružić je ipak uspjela u dramatičnoj završnici uzeti ga sa 7:5.

Međutim nakon toga Australka preuzima stvari u svoje ruke te uvjerljivo osvaja naredna dva seta.

Drugi set dobila je sa 6:2 nakon što je odmah odjurila do 4:0 dok je u trećem setu pobjegla na 5:1 i nakon toga uspješno dovršila posao.

Bio im je to drugi međusobni dvoboj, prvi je Joint u Makarskoj dobila s čak 6:1, 6:1. test