Lea Bošković uvjerljivo poražena u četvrtfinalu WTA turnira u Iasiju

Mihaela Bradovski • srijeda, 24.07.2024.

Već plasmanom u četvrtfinale WTA turnira u Iasiju Lea Bošković došla je do rezultata karijere, ali nije imala snage za korak dalje, bolja je bila prva nositeljica Mirra Adrejeva...

Lea Bošković zaustavljena je u četvrtfinalu WTA turnira u Iasiju. Bolja je bila prva nositeljica, mlada Ruskinja Mirra Andrejeva.

Igraj na mečeve turnira u Iasiju na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Andrejeva je dosta lako došla do pobjede, trebalo joj je tek 70 minuta pri čemu je Bošković prepustila samo dva gema.

Prvi gem Bošković je uzela odmah na početku meča kada je i povela s 1:0, ali nakon toga Andrejeva niže pet gemova i praktički osigurava prvi set. Uspjela je Bošković smanjiti na 5:2, ali bliže od toga nije došla.

Do kraja meča nije uzela više niti jedan gem i upisala je poraz 6:2, 6:0. U cijelom meču nije uspjela doći niti do jedne break lopte dok je Ruskinja imala vrlo dobru konverziju, od njih šest, realizirala je pet. test