Mark Oliver Roosnupp
81'
Curro Torres
Susret počinje u 20:00 sati.
 Nova sezona za Osječane počinje susretom drugog pretkola Konferencijske lige protiv estonske Levadije. Osječani traže na Opus Areni što povoljniji rezultat uoči uzvrata u Estoniji.
1' Počeo je susret.
6'
Žuti karton dobio je Joao Pedro.
8'
GOL! Osijek - Levadia 0:1
Mrežu je zatresao Ioan Jakovlev.
8' Osijek već gubi 1:0. Ubačena lopta iz auta za Felicija koji je šalje pred gol, Čavlina nije najbolje reagirao, lopta se odbija do Jakovleva koji zabija za vodstvo.
10'
GOL! Osijek - Levadia 1:1
Mrežu je zatresao Ramon Mierez. Asistent je Nikola Čavlina.
10' Osijek se odmah vraća! Lopta prema naprijed za Miereza, Fomba je otišao u prazno, Mierez je tako dobio loptu i sjajnu priliku, odlično je gađao u suprotni kut i pogodio za 1:1.
18' Vrlo obećavajuća situacija, Soldo je dobio loptu u 16 metara, mogao je pucati ili dodati, on se odlučio za dribling i lopta mu je izbijena.
19'
GOL! Osijek - Levadia 2:1
Mrežu je zatresao Ramon Mierez.
19' Poklon Estonaca, amaterska pogreška Mavretiča! Dodavao je loptu prema svom vrataru i to vrlo sporo i neprecizno, ispalo je kao idealna asistencija za Miereza koji se zahvaljuje i lako zabija za preokret!
27'
GOL! Osijek - Levadia 3:1
27' Kakvo otvaranje seztone za Miereza! Dugačka lopta u 16 metara za Argentinca koji je bez problema dobio duel s čuvarem i onda iskosa pogodio za 3:1!
29'
Žuti karton dobio je Stjopa Mkrtčjan.
35'
GOL! Osijek - Levadia 4:1
Mrežu je zatresao Renan Guedes. Asistent je Ramon Mierez.
35' 4:1 za Osijek!Mierez je na desnoj strani dao loptu za Guedesa koji je snažno opalio iskosa, loše je reagirao vratar Vallner i lopta ulazi u mrežu.
42' Estonci dugo nisu prijetili, sada se uspio za loptu u 16 metara izboriti Felicio, snalažljivo je pucao, ali preko gola.
45' Nejašmić pokušava s desetak metara, čak i jako dobra pozicija, ali puca visoko preko gola.
45' Četiri minute nadoknade.
45'+4' Kraj prvog dijela, Osijek vodi 4:1.
46'
Izmjena! Izlazi Stjopa Mkrtčjan, ulazi Andre Duarte.
46'
Izmjena! Izlazi Felipe Felicio, ulazi Robert Kirss.
46'
Izmjena! Izlazi Heitor, ulazi Michael Schjonning-Larsen.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
53' Dosta nezgodan pokušaj Ainsalua izvana, lopta je išla prema donjem kutu, ali Čavlina sjajno brani.
63'
Izmjena! Izlazi Anton Matković, ulazi Domagoj Bukvić.
63'
Izmjena! Izlazi Vedran Jugović, ulazi Pedro Lima.
68'
GOL! Osijek - Levadia 5:1
Mrežu je zatresao Domagoj Bukvić. Asistent je Petar Pušić.
68' Osijek vodi 5:1! Odlična lopta za Bukvića koji lakoćom izbacuje čuvara i onda mirno zabija za 5:1!
71'
Izmjena! Izlazi Richie Musaba, ulazi Alexandre.
71'
Izmjena! Izlazi Til Mavretič, ulazi Frank Liivak.
73'
Izmjena! Izlazi Luka Jelenić, ulazi Krešimir Vrbanac.
81'
Izmjena! Izlazi Ioan Jakovlev, ulazi Mark Oliver Roosnupp.
82'
Izmjena! Izlazi Marko Soldo, ulazi Šimun Mikolčić.
83' Pokušava Levadia i nije izgledalo loše, Čavlina je obranio pokušaj Larsena, Liivak je bio na odbijancu i imao posve prazan gol, ali uspio je promašiti.
89' Mogao je Osijek i do šestog pogotka, Pušić je pucao sa 17 metara, malo neprecizno.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+4' Odličan udarac Pušića izvana, prebačen je preko grede.
90'+5' Kraj, Osijek slavi 5:1!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!