Emmanuel Agyeman Duah
69'
Adolfo Sormani
Susret počinje u 21:00 sati.
 Prvu službenu utakmicu u novoj sezoni Hajduk igra na Poljudu u sklopu drugog pretkola Konferencijske lige. Protivnik je HB Torshavn s Farskih Otoka i bit će to prva službena utakmica Gennara Gattusa na klupi Hajduka.
1' Počeo je susret.
5' Prva velika prilika za Hajduk, krasna akcija iz prekida, iz slobodnog udarca proigran je Livaja koji je sam pred vratarom i puca pokraj gola.
9' Još jedan pokušaj Hajduka, Krovinović je pucao, vratar je odbio loptu, Livaja je pokušao iz odbijanca, ali pogodio je pred golom Šarliju.
19'
GOL! Hajduk - HB Tórshavn 1:0
Mrežu je zatresao Filip Uremović. Asistent je Anthony Kalik.
19' Hajduk vodi 1:0! Ubačena lopta iz kornera, Kalik ju je s prve vratnice glavom prebacio u sredinu gdje je Uremović koji iz blizine zabija!
22' Velika prilika za Kalika koji je došao sam pred vratara, puca iskosa, ali vratar skreće loptu malo u korner.
26'
Izmjena! Izlazi Noah Mneney, ulazi Sammy Skytte.
28' Kazneni udarac za Hajduk! Skytte je s leđa povukao Kalika!
30'
GOL! 2:0! Najstrožu kaznu realizirao je Marko Livaja.
30' Rutinski Livaja za 2:0, vratar nije pogodio stranu!
41' Hajduk je bolji, ima potpunu kontrolu, razlika u kvaliteti je nemjerljiva, vidi se to na svakom koraku. HB bi jako teško mogao uopće igrati u najvišem hrvatskom rangu.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela, 2:0.
46'
Izmjena! Izlazi Asi Dam, ulazi Ari Jonsson.
46'
Izmjena! Izlazi Leivur Guttesen, ulazi Mohamed Samba.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
54' Bolji Hajduk i u drugom poluvremenu, mogao je i do drugog pogotka, ali Kalik glavom nije bio precizan.
60' Teški bunker Farana, sada je nakon kornera pucao Šarlija, ali ponovno izbijaju gosti iz gola.
66'
Izmjena! Izlazi Emir Sahiti, ulazi Ivan Perišić.
66'
Izmjena! Izlazi Anthony Kalik, ulazi Bruno Durdov.
69'
Izmjena! Izlazi Mikkel Dahl, ulazi Jakup Thomsen.
69'
Izmjena! Izlazi Aki Samuelsen, ulazi Emmanuel Agyeman Duah.
73' Prvi pokušaj HB-a, iz ničeg se stvorila odlična prilika, srećom Skytte puca preko gola s nekih desetak metara.
80'
Izmjena! Izlazi Rokas Pukštas, ulazi Abdoulie Sanyang.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+1'
Izmjena! Izlazi Marko Livaja, ulazi Mate Antunović.
90'+1'
Izmjena! Izlazi Zvonimir Šarlija, ulazi Dominik Prpić.
90'+5' Kraj, Hajduk zasluženo slavi.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!