Mili Poljičak novom pobjedom do glavnog turnira Challengera

Petar Jenjić • ponedjeljak, 29.07.2024.

Do nove pobjede u kvalifikacijama Challengera u Liberecu stigao je Mili Poljičak koji je u dva seta slavio protiv Hyneka Bartona. Tako je izborio glavni ždrijeb spomenutog turnira...

Nakon velike drame u jučerašnjem meču, Mili Poljičak danas nije morao provesti previše vremena na terenu. Hrvatski tenisač došao je do pobjede i plasmana u glavni ždrijeb Challengera u češkom Liberecu.

Igraj na Olimpijske igre na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Poljičak je ponovno igrao protiv češkog predstavnika, ovoga puta Hyneka Bartona, kojeg je svladao sa 6:1, 6:4 nakon jednog sata i sedam minuta provedenih na terenu. Bio je to njihov prvi međusobni dvoboj.

Dva breaka napravio je hrvatski tenisač u prvom, a jedan u drugom i to mu je bilo sasvim dovoljno za pobjedu. Spasio je sve tri break šanse svoga protivnika.

U glavnom turniru može igrati protiv Nicoda, Sanchez Izquierda, Moellera, Jianua ili još jednog kvalifikanta. test