Ostali sportovi

Kraj za Pucara, nevjerojatni Lebrun bio je previsoka prepreka

Mihaela Bradovski • ponedjeljak, 29.07.2024.

Tomislav Pucar završio je s nastupom u singlu olimpijskog turnira u stolnom tenisu. Nije išlo, izgubio je od boljeg, Alexis Lebrun svladao ga je s glatkih 4:0...

Braća Lebrun svakako su danas među najneugodnijim igračima van Azije, posebno u Parizu, na Olimpijskim igrama, pred punom dvoranom francuskih navijača.

Igraj na Olimpijske igre na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Tomislav Pucar u drugom kolu Olimpijskog turnira išao je na starijeg brata Lebruna, Alexisa i upisao poraz u meču u kojem je Francuz vrlo malo toga poklanjao.

Ako je i postojala prilika za set, bilo je to u prvom setu, tu je Pucar bolje krenuo i imao prednost, ali Lebrun je uzeo set s 11:9.

Drugi i treći set glatko su otišli na stranu Francuza koji je izdominirao i napravio ogroman korak prema pobjedi.

U četvrtom setu poveo je s 10:5, Pucar se nije predavao i došao je do 10:9, ali Lebrun uzima naredni poen i prolazi u osminu finala.

Bio je to drugi njihov međusobni dvoboj i još jednom je Pucar ostao bez osvojenog seta. test