Ćorićeva kriza sve dublja, novi poraz upisan u Washingtonu

Branimir Korać • ponedjeljak, 29.07.2024.

Borna Ćorić nastavlja s lošim rezultatima i traženjem izlaza iz krize. Pomaka na bolje nije bilo niti na ATP turniru u Washingtonu gdje je ispao u prvom kolu...

Nižu se porazi, pobjede su prava rijetkost, Borna Ćorić je u dubokoj krizi i ne pronalazi način kako se iz nje izvući.

Igraj na mečeve turnira u Washingtonu na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Pobjede su prava rijetkost, a porazi učestali, posljednjeg igrača iz Top 100 svladao je još početkom travnja kada je u Monte Carlu bio bolji od Aleksandera Bublika.

U Washingtonu se više od tri sata borio protiv Finca Emila Ruusuvuorija i svejedno upisao poraz.

U prvom setu Borna je bio bolji u tie-breaku sa 7:4 dok je i drugi otišao u 13. igru. Tamo je Borna imao dvije meč lopte, nije ih iskoristio i Ruusuvuori je s 10:8 uzeo set.

U četvrtom gemu trećeg seta Ćorić je imao 0:40, nije to iskoristio i odmah nakon toga izgubio je servis. Do kraja meča više nije zaprijetio na reternu te se oprostio od turnira.

Bio im je ovo drugi međusobni dvoboj, Borna je u prvom slavio, u Melbourneu u vrijeme pandemije na Murray River Openu sa 7:5, 6:4. test