Vodeni sportovi

Srbija bez ikakve šanse protiv Australije

Petar Jenjić • utorak, 30.07.2024.

U utakmici drugog kola Olimpijskih igara vaterpolskog turnira, reprezentacija Australije potpuno je nadigrala Srbiju rezultatom 8:3...

Gotovo bez prave šanse ostala je vaterpolska reprezentacija Srbije u drugom kolu Olimpijskih igara protiv Australije koja je slavila rezultatom 8:3.

Igraj na Olimpijske igre na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Nakon tijesne pobjede protiv Japana (16:15), Srbija je protiv kudikamo jače reprezentacije upisala poraz, a Australci nakon poraza od Španjolske stigli do prve pobjede.

Pitanje pobjede već je bilo riješeno praktički nakon prvog poluvremena. Australija je vodila sa 6:1, a Srbija u finišu poluvremena zabila svoj prvi pogodak.

U drugom poluvremenu sačuvali su prednost i zasluženo slavili. Luke Pavillard s četiri gola predvodio je Australce, Matthew Byrnes dodao je dva pogotka, a vratar Nic Porter obranio je osam lopti.