Odlična utakmica i dva pogotka Matanovića za Eintracht

Petar Jenjić • srijeda, 31.07.2024.

Hrvatski napadač Igor Matanović odigrao je jako dobro drugo poluvrijeme za Eintracht Frankfurt koji je igrao prijateljski dvoboj protiv američkog Louisvillea. Zabio je dva pogotka...

Nogometaši Eintrachta igraju pripremne utakmice na tlu SAD-a, a nakon pobjede protiv meksičkog Juareza od 2:1, sinoć su igrali protiv američkog drugoligaša Louisville Cityja i uvjerljivo slavili s 4:0.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Momčad iz Frankfurta slavila je bez prevelikih problema, iako je nakon prvog poluvremena imala samo 1:0. U 42. minuti pogodak je zabio Hugo Ekitike.

Na poluvremenu je promijenjeno sedam igrača, a među onima koji su ušli bio je i hrvatski napadač Igor Matanović. 21-godišnjak je protiv Juareza isto odigrao jedno poluvrijeme, a danas je imao i konkretan napadački učinak.

U 47. minuti prvo je poentirao njegov suigrač Ellyes Skhiri, a niti dvije minute kasnije zabio je i Matanović. Donedavni igrač Karlsruhera potvrdio je pobjedu svoje momčadi u 79. minuti.