Težak poraz Zekićevog Sarajeva i kraj europskog puta

Mihaela Bradovski • srijeda, 31.07.2024.

Dio susreta drugog pretkola Konferencijske lige bio je na rasporedu u srijedu, a od Europe se oprostilo Sarajevo glatkim porazom u Slovačkoj...

Nakon 0:0 u prvom susretu u Sarajevu, Zoran Zekić nije pronašao formulu za uzvrat. Spartak iz Trnave na svom travnjaku bio je bolji s glatkih 3:0 i izbacio je Sarajevo iz Europe.

Igraj na kvalifikacije Konferencijske lige na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Michal Duris dva puta u prvom poluvremenu pogađao je mrežu Rockova, a u drugom dijelu točku na i stavio je Patrick Karhan.

Od Hrvata na travnjaku su se u drugom poluvremenu našli Edin Julardžija i Mihael Kuprešak, ali nisu pomogli da se Sarajevo vrati.

Latvijska Auda je eliminirala Cliftonville i drugom pobjedom. Ovaj put slavila je s 2:0, a u tome su kroz svih 90 minuta pomogli Tin Hrvoj i Petar Bosančić.

Filip Bojić već u četvrtoj minuti doveo je Dudelange u vodstvo u gostima kod Hackena, ali Šveđani su napravili isto što i u prvom susretu, utrpali su Luksemburžanima šest golova i s ukupnih 12:3 prošli su dalje. test