Konferencijska liga, 2. pretkolo, 01.08.2024, 18:00 h, Tallinn, Lilleküla Stadium
Suci: Menelaos Antoniou, Kyriakos Sokratous, Eraklis Komodromos (Cipar)
Alexandre
46'
23
Frank Liivak
66'
5
Mark Oliver Roosnupp
66'
41
Maksimilian Skvorcov
72'
8
Mamadou Moustapha Bah
78'
Susret počinje u 18:00 sati.
 Nakon uvjerljive pobjede s čak 5:1 u prvom susretu u Osijeku, hrvatski predstavnik u Tallinnu protiv domaće Levadije traži potvrdu prolaza u treće pretkolo Konferencijske lige.
1' Počeo je susret.
7' Prva velika prilika na susretu, ubačena lopta iz kornera na drugu vratnicu, spuštena pred gol gdje je bio Kirss, ali kao da ga je lopta iznenadila i s metra je nije ugurao u mrežu.
17' Levadia je lijepo kombinirala, Ainsalu je dobro gurnuo loptu u prostor za Jakovleva, njegov pokušaj je srećom izblokiran. Nakon kornera pucao je Peetson, još jednom blok spašava Osijek.
25' Prošla je polovica prvog dijela, Levadia je ta koja traži pogodak, Osječani su uglavnom na svojoj polovici.
27'
Žuti karton dobio je Til Mavretič.
32' Slobodnjak za Osijek točno na 16 metara, Pušić je pokušao, prebacio je živi zid, ali bilo je to preslabo za Anija.
34' Pišemo još jedan pokušaj Levadiji, Joao Pedro je pucao prizemno s 20-ak metara, Čavlina brani.
39'
Žuti karton dobio je Joao Pedro.
45' Minuta nadoknade.
45'+2' Kraj prvog dijela bez pogodaka.
46'
Izmjena! Izlazi Darko Nejašmić, ulazi Vedran Jugović.
46'
Izmjena! Izlazi Richie Musaba, ulazi Alexandre.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
51'
Izmjena! Izlazi Domagoj Bukvić, ulazi Anton Matković.
52' Najbolja prilika na susretu, strašna obrana Anija! Jugović je pucao glavom iz blizine pod gredu, ali vratar Levadije fantastično je obranio i odbio loptu preko grede.
55' Nova velika prilika za Osijek! Pogriješili su Estonci, Mierez je presjekao dodavanje, došao pred vratara i pucao pokraj gola!
59'
Žuti karton dobio je Renan Guedes.
61'
Izmjena! Izlazi Marko Soldo, ulazi Šimun Mikolčić.
63'
GOL! Levadia - Osijek 0:1
Mrežu je zatresao Petar Pušić. Asistent je Ramon Mierez.
63' Osijek vodi 1:0! Ponovno je pogodak došao iz pogreške domaćina, izgubljena lopta, dobro dodavanje prema Mierezu koji je osjetio dolazak Pušića iz drugog plana, a on iskosa s 14-15 metara pogađa za ukupnih 6:1.
66'
Izmjena! Izlazi Til Mavretič, ulazi Frank Liivak.
66'
Izmjena! Izlazi Ioan Jakovlev, ulazi Mark Oliver Roosnupp.
72'
Izmjena! Izlazi Robert Kirss, ulazi Maksimilian Skvorcov.
76'
Izmjena! Izlazi Petar Pušić, ulazi Nail Omerović.
76'
Izmjena! Izlazi Ramon Mierez, ulazi Kemal Ademi.
78'
Izmjena! Izlazi Joao Pedro, ulazi Mamadou Moustapha Bah.
79' Osječani mirno privode utakmicu kraju, ne dopuštaju domaćinu pravu konkretnu priliku.
90' Dvije minute nadoknade.
90'+2' Kraj, Osijek odnosi pobjedu 1:0 i s ukupnih 6:1 ide dalje.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!