Ostali sportovi

Marokanci sjajnim nastupom visoko svladali SAD i prošli u polufinale

Branimir Korać • petak, 02.08.2024.

U prvom susretu četvrtfinala muškog nogometnog turnira na Olimpijskim igrama Maroko je igrao protiv SAD-a i upisao vrlo uvjerljivu pobjedu 4:0...

Achraf Hakimi i društvo došli su na korak do osvajanja odličja. Marokanci su odigrali sjajnu utakmicu u četvrtfinalu gdje su igrali protiv Amerikanaca, nadigrali ih i svladali s 4:0.

Igraj na Olimpijske igre na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Odluka je pala u drugom poluvremenu. Maroko je vodio na odmoru 1:0 pogotkom Soufianea Rahimija iz kaznenog udarca u 29. minuti, a u drugom dijelu još tri puta bili su precizni.

U 63. minuti Ilias Akhomach pogodio je za 2:0 da bi u nastavku susreta još zabili kapetan i prva zvijezda Hakimi te El Mehdi Maouhoub u sudačkoj nadoknadi iz kaznenog udarca.

Marokanci će u četvrtfinalu imati težak posao, igrat će protiv boljeg iz meča između Japana i Španjolske. test