SuperSport HNL, 1. kolo, 03.08.2024, 21:00 h, Gradski stadion Velika Gorica
Suci: Ante Čulina, Dario Kolarević, Vinko Podrug; 4. sudac: Antonio Melnjak
0:0(0:0) Varaždin
Varaždin
Susret počinje u 21:00 sati.
1' Kreće utakmica.
2' Odmah prva šansa za Goricu, Maloča je pucao glavom. Nije bilo loše, ali otišlo je kraj gola.
7' Mitrovskom je blokiran udarac, Leš je dobro reagirao u obrani i otklonio loptu ispred gol linije.
8' Pucao je Belcar s ruba 16, lopta je od bloka zatresla mrežu s vanjske strane.
10' Čini se da Mikanović ne može nastaviti dalje.
11' Mikanović se barem za sada vratio u igru.
13' Udarac izvana Šlogara, no nije bio najprecizniji.
18' Mitrovski je odigrao za Šegu koji je bio u jako dobroj situaciji unutar kaznenog prostora, no blokirano je u posljednji trenutak
20' Škaričić je napravio dobar posao, poslao za Mitrovskog koji vanjskom šalje u peterac, ali Radošević je odbio tu loptu. Ispred Šege branič Gorice ponovno je reagirao.
21' Mikanović ipak ne može nastaviti igru.
22'
Izmjena! Izlazi Dino Mikanović, ulazi Krešimir Krizmanić.
33' Krenulo je u jako dobro ritmu, ali malo su posustali i jedni i drugi u zadnje vrijeme.
35' Dva udarca Dabre, prvi ide preko gola, drugi je lako uhvatio Radošević
38' Dabro je jako aktivan u zadnje vrijeme.
39' Udarac Šege preko gola.
45'
Žuti karton dobio je Luka Kapulica.
45' Dabro je zabio, ali dosuđeno je zaleđe!
45' Dvije minute nadoknade.
45'+3' Kraj prvog poluvremena.
46'
Izmjena! Izlazi Leon Belcar, ulazi Thierry Nevers.
46'
Izmjena! Izlazi Toni Majić, ulazi Ante Matej Jurić.
46' Kreće nastavak.
50' Prilika za Varaždin, Mitrovski je pucao iz dotrčavanja, ali otišlo je kraj gola.
56' Nevers šalje oštru loptu kroz peterac, ona stiže do Dabre, ali ispred njega još jednom blokiraju Goričani.
59' Dobra obrambena reakcija Skrbina, Varaždin natavlja pritiskati.
60' Nevers je pucao iz okreta, ali ravno u Radoševića.
62'
Žuti karton dobio je Jurica Pršir.
62'
Izmjena! Izlazi Luka Kapulica, ulazi Merveil Ndockyt.
62'
Izmjena! Izlazi Martin Šlogar, ulazi Valentino Majstorović.
65' Ubačaj Škaričića, Dabro puca iz voleja, ali Radošević brani i odbija u korner!
66' Nekić je pucao glavom nakon kornera, ravno u Radoševića.
67' Velika gužva sada pred golom Varaždina, Majstorovićev udarac blokiran je i odbijen u korner.
70' Novi udarac Varaždinaca, pucao je Mitrovski, uhvatio je Radošević.
73' Gadno je Majstorović nagazio Boršića, nije bilo ni prekršaja.
77'
Izmjena! Izlazi Vinko Skrbin, ulazi Andrej Lazarov.
80'
Izmjena! Izlazi Michele Šego, ulazi Jurica Poldrugač.
82' Udarac Ndockyta ide daleko od gola.
87'
Žuti karton dobio je Dimitri Mitrovski.
88'
Izmjena! Izlazi Marko Dabro, ulazi Vane Jovanov.
90' Tri minute nadoknade.
90'+1' Boršić na povratnoj lopti nakon slobodnog udarca, ali otišlo je preko gola.
90'+5' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!