Fett ispustila samo pet gemova na početku turnira u Hamburgu

Mihaela Bradovski • nedjelja, 04.08.2024.

Janna Fett postavljena je za osmu nositeljicu jakog Challengera u Hamburgu, a u prvom kolu lako je svladala Slovenku Dalilu Jakupović...

Hrvatska tenisačica Jana Fett nije imala problema u prvom kolu Challengera u Hamburgu. Vrbovčanka je nadigrala Dalilu Jakupović, danas 225. igračicu svijeta, a nekoć članicu Top 70.

Igraj na mečeve turnira u Hamburgu na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Fett je za manje od sat i pol stigla do pobjede slaveći sa 6:4, 6:1 u meču u kojem je Jakupović čak osvojila više poena na reternu nego Fett, ali rezultat joj nije išao u prilog.

U prvom setu Fett se dva puta vraćala iz breaka zaostatka, a kada je kod 5:4 došla do prve set lopte na servisu Jakupović, odmah ju je iskoristila i uzela set sa 6:4.

U drugom setu Slovenka je uzela samo jedan gem i to na svom servisu odmah na startu kada je izjednačila na 1:1 nakon čeka je Fett nanizala pet gemova i otišla do pobjede.