Dodigu poraz već na startu konkurencije parova u Montrealu

Branimir Korać • utorak, 06.08.2024.

Ivan Dodig zaustavljen je već u prvom kolu konkurencije parova na jakom turniru u Montrealu. Igrao je u paru sa Jean-Julienom Rojerom i izgujbio od Ruisa Danila Medevjedeva i Romana Safiulina...

Prvi put nakon šest godina Ivan Dodig zaigrao je u paru s Nizozemcem Jean-Julienom Rojerom. Tada su na turniru u Hamburgu upisali pobjedu protiv Džumhura i Podlipnik-Castilla te poraz od McLachlana i Struffa.

Igraj na mečeve parova u Montrealu na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Na turniru u Montrealu ponovno su se spojili, ali poraženi su odmah na startu. Bolji su bili Danil Medvjedev i Roman Safiulin koji su slavili u dva seta.

Meč je bio dosta kratak, potrajao je svega 65 minuta i Dodig i Rojer nisu imali previše šanse. U cijelom meču došli su do samo jednog breaka i to u drugom setu nakon što su poveli s 2:0.

Nakon toga Rusi su okrenuli set i na kraju slavili s glatkih 6:4, 6:3 te izborili osminu finala. test

Montreal, prvo kolo:
Danil Medvjedev/Roman Safiulin (-) - Ivan Dodig/Jean-Julien Rojer (Hrvatska/Nizozemska, 11) 6:4, 6:3