Konferencijska liga, kvalifikacije, 3. pretkolo, 08.08.2024, 18:30 h, Ružomberok, MFK Ružomberok
Suci: Cesar Soto Grado, Ivan Masso Granado, Carlos Alvarez Fernandez (Španjolska)
Martin Bod'a
68'
20
Marian Chobot
74'
6
Timotej Mudry
74'
26
Marko Kelemen
85'

Susret počinje u 18:30 sati.
 U prvom susretu trećeg pretkola Konferencijske lige Hajduk gostuje u Slovačkoj kod Ružomberoka. Uzvrat je na Poljudu, a Splićani će pokušati u Ružomberoku stvariti što bolji rezultat.
1' Počeo je susret.
4' Prvi udarac na susretu imali su Slovaci, Lavrinčik je snažno opalio s 22-23 metra, lopta od bloka ide preko grede.
11' Korner za Hajduk, Moufi je pucao s 20 metara, nisko prema donjem kutu, vratar skreće u korner.
18' Najbolja prilika na susretu. Odlična tranzicija domaćina, vratar je ispucao dugačku loptu, Domonkos je pronašao Gomolu koji u sredini daje za samog Chriena, a on pucao iz sjajne situacije preko gola.
28' Razdoblje bez prilika na obje strane, Hajduk je više s loptom u nogama.
30' Hajduk je došao došao do pogotka, ali on je poništen zbog zaleđa! Livaja je lijepo pronašao Pukštasa koji puca, lopta od bloka dobija visok luk, vara vratara i ulazi u mrežu. Međutim Španjolci su pokazali da je Pukštas bio u zaleđu.
40' Posljednjih pet minuta prvog dijela, još uvijek je 0:0, Hajduk se nekako nameće kao bolji protivnik.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela, 0:0.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
52' Jaka kiša od početka drugog poluvremena, pojačao je i vjetar i bit će sve teže igrati.
60'
Izmjena! Izlazi Abdoulie Sanyang, ulazi Ivan Perišić.
60'
Izmjena! Izlazi Anthony Kalik, ulazi Aleksandar Trajkovski.
67' Drugo poluvrijeme još bez prilika, nekako i jedni i drugi igraju bez previše rizika.
68'
Izmjena! Izlazi Jan Hladik, ulazi Martin Bod'a.
72' Susret je privremeno prekinut zbog Torcidine bakljade.
74'
Izmjena! Izlazi Kristof Domonkos, ulazi Marian Chobot.
74'
Izmjena! Izlazi Oliver Luteran, ulazi Timotej Mudry.
75'
Izmjena! Izlazi Emir Sahiti, ulazi Ivan Rakitić.
75'
Izmjena! Izlazi Marko Livaja, ulazi Bruno Durdov.
79' Napokon nekakvo uzbuđenje u Slovačkoj, Krovinović je dobro gađao s 13-14 metara u bliži kut, ali sjajno brani domaći vratar.
85'
Izmjena! Izlazi Matej Madlenak, ulazi Marko Kelemen.
87'
Žuti karton dobio je Filip Uremović.
88'
Izmjena! Izlazi Rokas Pukštas, ulazi Niko Kristijan Sigur.
90' Pet minuta nadoknade.
90'+6' Kraj u Slovačkoj, 0:0.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!