Hrvati zabijali za Radomlje, Brnićev gol pomogao pobjedi Celja

Branimir Korać • nedjelja, 11.08.2024.

Odigrana su tri susreta četgvrtog kola slovenskog prvenstva, a prvi put ove sezone bez pobjede ostali su Olimpija i Mura...

U četvrtom kolu slovenskog prvenstva Celje je stiglo do nove pobjede, ovaj put na svom travnjaku bilo je bolje od Radomlja s 4:2.

Igraj na utakmice slovenskog prvenstva na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Celjani su opravdali ulogu favorita, a mrežu gostiju načeo je hrvatski internacionalac Ivan Brnić već u 14. minuti da bi na 2:0 povisio Aljoša Matko.

U drugom dijelu Radomlje se vratilo, prvo je Stjepan Davidović smanjio, a onda je mladi napadač Rijeke na posudbi u Radomlju, Niko Gajzler izjednačio u 64. minuti.

Ipak, u posljednjih 15 minuta Damjan Vukliševič i Armandas Kucys pogodili su za pobjedu.

Kod Celja od prve minute igrali su Brnić i Luka Bobičanec, a kod Radomlja startali su Matej Mamić, Nino Vukasović i Davidović dok su Gajzler i Noel Bilić ušli u drugom dijelu.

Maribor je preokretom slavio protiv Mure s 2:1 i nanio joj prvi ovosezonski poraz.

Mura je povela pogotkom Borne Prolete, a Arnel Jakupović s dva gola osigurao je pobjedu domaćinu.