Ostali sportovi

U-20: Drugi uzastopni poraz hrvatskih odbojkašica

Petar Jenjić • ponedjeljak, 12.08.2024.

Hrvatska ženska odbojkaška reprezentacija do 20 godina upisala je drugi poraz na Europskom prvenstvu. Danas je u četiri seta izgubila od domaćina Bugarske...

Nakon četiri uzastopne pobjede, hrvatska ženska odbojkaška reprezentacija upisala je i drugi poraz na Europskom prvenstvu koje igra u Sofiji.

Igraj na odbojkake utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Turska je slavila s 3:0 u setovima prije dva dana, a danas je bolja od Hrvatske bila domaća reprezentacija. Bugarska je slavila s 3:1 i ostala u jako dobrim šansama za plasman u polufinale.

U nijednom setu poražena ekipa nije uspjela skupiti više od 17 poena. U prvom je Hrvatska izgubila s 25-16, u drugom 25-17, dok je treći dobila s 25-15. Četvrti je opet otišao na stranu Bugarske s 25-17.

Uoči zadnjeg kola Turska je vodeća sa 17 bodova (18:2), druga je Belgija s 13 bodova (15:8), treća Bugarska s 12 bodova (14:10), a četvrta Hrvatska s 11 bodova (13:10).

U sedmom, ujedno i posljednjem susretu, Hrvatska igra protiv Belgije u utorak s početkom u 11:30 sati, dok će Belgija igrati protiv Turske od 19 sati. test