Ostali sportovi

U-20: Hrvatska novim porazom bez mogućnosti za polufinale Europskog prvenstva

Petar Jenjić • utorak, 13.08.2024.

Hrvatska ženska odbojkaška reprezentacija do 20 godina upisala je poraz u posljednjem susretu grupne faze Europskog prvenstva. Bolja je bila Belgija s 3:1 i setovima te tako ostavila Hrvatsku bez mogućnosti plasmana u polufinale...

Pobjedu za mogućnost plasmana u polufinale Europskog prvenstva trebala je hrvatska ženska odbojkaška reprezentacija do 20 godina koja je u zadnjoj utakmici skupine igrala protiv Belgije.

Igraj na odbojkaške utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Uz pobjedu, našim mladim odbojkašicama trebala bi i večerašnja pobjeda neporažene Turske protiv Bugarske, ali ta utakmica ipak neće puno značiti za naše igračice koje su danas izgubile u četiri seta.

Hrvatske odbojkašice povele su u prvom setu 5:0, kasnije su imale 16-11 i 18-13, ali Belgija je napravila preokret i dobila prvi set s 25-23.

Naše odbojkašice su uzvratile u drugom setu na isti način (25-23), ali preostala dva seta u potpunosti su pripala Belgiji koja ih je uzela s 25-13 i 25-14. test