Liga prvaka, kvalifikacije, 3. pretkolo, 13.08.2024, 20:00 h
Ludogorec Razgrad
Ludogorec Razgrad 2:7 Qarabağ

Qarabag sedmicom u Razgradu izborio play-off s Dinamom i poslao poruku Modrima

Branimir Korać • utorak, 13.08.2024.

Iako je Ludogorec slavio u Azerbajdžanu s 2:1, nije na svom stadionu potvrdio prolaz protiv Qarabaga. Dapače, raspao se u produžecima te upisao vrlo težak poraz 7:2 na svom travnjaku...

Dinamo je saznao protivnika u play-offu Lige prvaka. Znao je da će to biti Ludogorec ili Qarabag, a u konačnici ipak će morati na daleki out u Azerbajdžan.

Igraj na utakmice Lige prvaka na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Nakon prve utakmice nije se tako činilo, Ludogorec je slavio u gostima s 2:1 i donio prednost u Razgrad, međutim na svom travnjaku je pokleknuo, gosti su izborili produžetke, a onda tamo nanijeli Bugarima težak poraz.

Svih pet golova iz regularnog dijela palo je u prvom poluvremenu. Već u sedmoj minuti Juninho je zabio za vodstvo gostiju da bi s dva gola Kwadwa Duaha Ludogorec stigao do preokreta.

Međutim, u sudačkoj nadoknadi prvog dijela, uslijedio je novi preokret, ovaj put u režiji gostiju. Yassine Benzia je prvo iskoristio kazneni udarac, a zatim je asistirao Patricku Andradeu za 3:2.

U produžecima Qarabag je reagirao puno bolje i golovima Turala Bajramova, Redona Xhixhe te Andradea i Benzije slavio je s čak 7:2 u uzvratnom dvoboju.

Loša vijest za goste su ozljede Marka Vešovića i Marka Jankovića koji su zbog ozljede napustili travnjak. test