Antonia Ružić preko sedme nositeljice do drugog kola u Kolumbiji

Mihaela Bradovski • srijeda, 14.08.2024.

Antonia Ružić odlično je startala na jakom Challengeru u Barranquilli. U prvom kolu svladala je Kolumbijku Emilianu Arango...

Jedan od glavnih domaćih aduta, Emiliana Arango, završila je s nastupom na Challengeru u Barranquilli, a glavni krivac za to je Antonia Ružić.

Igraj na mečeve turnira u Barranquilli na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Hrvatska tenisačica u prvom kolu odigrala je jako dobar meč i eliminirala Kolumbijku u dva seta.

U prvom setu Kolumbijka se uspjela vratiti iz jednog breaka zaostatka, ali odmah je ponovno izgubila servis, pa još jednom u završnici seta i Arango je izgubila set sa 6:2.

U drugi set puno bolje je ušla Arango koja je povela s 4:2, međutim Ružić nakon toga osvaja četiri gema u nizu i radi preokret te odlazi do pobjede.

Bio je to njihov prvi međusobni dvoboj, a u drugom kolu Ružić će igrati protiv Amerikanke Varvare Lepchenko s kojom se nije dosad susrela. test